,,Love Island 5’’: Kim jest piękność, która zawróciła w głowie Góralowi? Rozbije jego związek z Josie?

26 marca 2022
Przez: : KS

Piąta edycja Love Island. Wyspa miłości dotarła do kolejnego etapu. Mianowicie, uczestniczki wymknęły się z willi, aby udać się do Casa Amor. Do mężczyzn natomiast dołączyło pięć singielek. Jedna z nich – Sandra Kruz – szczególnie wpadła w oko Góralowi. Czy piękna dziewczyna stanie na drodze jego relacji z Josie?

Kim jest Sandra Kruz?

Nie da się ukryć, że Sandra to jedna z pięciu nowych uczestniczek, na które zarówno panowie w willi, jak i telewidzowie zwrócili największą uwagę. Dziewczyna ma 22 lata a do słonecznej Hiszpanii przyleciała prosto z Hiszpanii. Zdradziła również, że jest studentką pielęgniarstwa.

22-latka prowadzi własny salon medycyny estetycznej. Niewątpliwie, duże wrażenie może także robić jej zgrabna sylwetka. Uczestniczka Love Island 5 w życiu codziennym znajduje czas na treningi. Najbardziej lubi sporty walki- zwłaszcza MMA oraz boks. Oprócz tego, jest prawdziwą fanką jazdy sportowymi samochodami. Wyznała również, że bardzo lubi jeść sushi i pizzę. Natomiast, napój który preferuje to herbata z miodem.

Sandra Kruz Love Island 5
Sandra namiesza w dotychczasowych para w Love Island 5?

Zobacz także: Co wiemy o Góralu z Love Island 5?

Sandra Kruz: Love Island. Wyspa miłości 5

Sandra Kruz do Love Island 5 zgłosiła się by przeżyć wspaniałą przygodę, a przy tym być może poznać interesującego mężczyznę, który zawróci jej w głowie. Zapewnia, że w chwili, gdy się zakocha dla swojego partnera jest w stanie zrobić niemal wszystko. Jej zdaniem, nawet w pełni samodzielna kobieta potrzebuje u swojego boku mężczyzny. Ważne, aby miał swoje zdanie i można było na nim polegać w gorszych chwilach.

W chwili, gdy pojawiła się w willi zainteresowanie jej osobą wyraził zwłaszcza Góral. Mężczyzna nie szczędził jej komplementów, choć kilka dni wcześniej zdecydował się wejść w oficjalny związek z Josie, która aktualnie przebywa w Casa Amor.

Myślicie, że Sandra będzie w stanie robić związek Kuby i Josie? Czy w Love Island nawiąże relację z kimś innym?

źródło: Instagram Sandry Kruz/Love Island

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej