“Love Island 6”: Kolejna finałowa para ogłosiła rozstanie! Tego nikt się nie spodziewał!

24 listopada 2022
Przez: : M.S.

Od finału 6. edycji randkowego reality-show minęło ponad półtora miesiące. Od tego czasu o swoim rozstaniu poinformowało już kilka par. Teraz kolejna z nich zdecydowała się na podobne wyznanie. Kolejna finałowa para z Love Island rozstała się i opublikowała oświadczenie.

Pary w Love Island 6

Na początku października odbył się finał 6. edycji Love Island. Wyspa Miłości, do którego dotarły cztery pary: Angelina i Sasha, Wiki i Seba, Wero i Kuba oraz Sara i Kamil. O tym, która z par zasłużyła na wygraną zadecydowali widzowie. Ich decyzjom czwarte miejsce w programie zajęli Sara i Kamil. Oczko wyżej uplasowali się Wero i Kuba. Drugie miejsce zajęli Wiki i Seba, natomiast zwycięstwo przypadło Angelinie i Sashy.

Od czasu zakończenia programu rozpadło się już kilka par. Najpierw rozpadła się relacja Natalii i Daniela, na któego czekała była dziewczyna. Po wyjściu z willi rozpadł się także związek Pauli i Patryka, który aktualnie tworzy związek z Natalią. Także dobrze zapowiadający związek Roksany i Pawła należy już do przeszłości.

W ostatnim czasie o swoim rozstaniu poinformowała także finałowa para, Sara i Kamil. Piękna uczestniczka zamieściła na swoim profilu oświadczenie, w którym wyjawiła, że nie jest już z Kamilem. Po czasie mężczyzna o rozpad ich relacji obwinił Sarę.

Finałowa para Love Island 6 rozstała się

Teraz okazuje się, że kolejna finałowa para nie jest już razem. Wero i Kuba wspólnie ogłosili na swoim Instagramie, że od tygodnia nie mieszkają już razem:

Chcielibyśmy ogłosić, że się rozstaliśmy.” -zaczął Kuba.

“Jak mogliście już zauważyć, domyślić się nie mieszkamy razem od tygodnia.“- dodała Wero.

Kuba zamieścił na swoim profilu krótkie oświadczenie, w którym poinformował, że póki co jest to jedyna informacja w tej sprawie, jednak zasugerował, że być może oboje z Wero zdecydują się powiedzieć coś więcej na ten temat:

Uszanujcie to, że powiedzieliśmy tylko o tym, że się rozstajemy. To powinno Wam wystarczyć. Miłość nie minęła, nie znikła z dnia na dzień. Może kiedyś usiądziemy z Wero i powiemy troszkę więcej (MOŻE)” – napisał Kuba w oświadczeniu na swoim InstaStories.

Rozstanie
Rozstanie Wero i Kuby

Warto wspomnieć, że kilka dni temu zwycięska para z 5. edycji Love Island. Wyspa Miłości także ogłosiła rozstanie.

Do tej pory w szczęśliwych związkach po 6. edycji Love Island trwaja Wiki i Seba oraz Angelina i Sasha.

Warto dodać, że zwycięzcy 4. sezonu, Magda i Wiktor zaręczyli się podczas emisji 6. edycji Love Island. Ponadto w związku po programie nadal są Magda i Igor z 2 edycji, Caroline i Matt z trzeciej, a także Ola i Adrian z 4. edycji.

Spodziewaliście się?

Źródło: Instagram Wero/ Instagram Kuby

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej