“Love Island 6”: Kolejna para ogłosiła rozstanie!

13 października 2022
Przez: : M.S.

Niestety, to już druga para 6. edycji Love Island, która ogłosiła rozstanie. Jak się okazało, jeden z uczestników po wyjściu z willi przestał kontaktować się ze swoją partnerką!

Finał Love Island 6

Kilka dni temu odbył się finał 6. edycji programu randkowego Love Island. Wyspa Miłości. W ostatnim odcinku reality-show wzięły udział cztery pary: Wiki i Seba, Angelina i Sasha, Wero i Kuba oraz Sara i Kamil.

O tym, kto wygra 6. edycję Love Island decydowali widzowie, którzy oddawali swoje głosy za pomocą aplikacji. Czwarte miejsce przyznali Sarze i Kamilowi. Oczko wyżej uplasowali się Wero i Kuba. Drugie miejsce przypadło Wiki i Sebie, natomiast zwycięzcami programu zostali Angelina i Sasha.

Rozstanie kolejnej pary z Love Island 6!

Jedną z dobrze zapowiadających się par w willi byli także Roksana i Paweł, którzy odpadli z programu tuż przed wielkim finałem.

Jak się okazuje, ich relacja nie przetrwała po wyjściu z willi, o czym poinformowała zapłakana Islanderka.

Roksana zamieściła na swoim InstaStories relację, w której wyznała, że jej partner po wyjściu z programu przestał się do niej odzywać. Ze łzami w oczach powiedziała, że rozmawiała telefonicznie z Pawłem i zdecydowali się zrobić wspólnego live’a, podczas którego mieli powiadomić o swoim rozstaniu. Niestety jednak, sądząc po relacji byłego Islandera nie miał on zamiaru robić live’a z Roksana. Dlatego była uczestniczka Love Island wyznała prawdę na swoim Instagramie:

Czuję się zobowiązana powiedzieć wam prawdę bo bardzo dużo osób nam kibicowało, bardzo dużo osób w nas wierzyło. Temat Pawła omijałam bo taka jest prawda, bo wierzyłam, że ten kontakt będzie, natomiast od powrotu Paweł się nie odzywał. Wczoraj udało nam się zdzwonić telefonicznie i powiedziałam mu co myślę, powiedziałam mu, że ja tego nie rozumiem- nie rozumiem tego, że na wyspie miłości ktoś cię chce a później się nie odzywa. Rozmawialiśmy przez telefon i stwierdziliśmy, że dzisiaj wieczorem zrobimy live’a, ale po relacji jego widzę, że nie chce robić ze mną live’a. Chcieliśmy to razem powiedzieć, że po prostu chyba nic z tego nie będzie

Roksana z Love Island 6
Roksana Nitarska/ fot. Instagram

Roksana bardzo rozczarowała się zachowaniem Pawła i wspomniała sytuację w Casa Amor, gdy mówiła o braku zaufania. Ponadto wyznała, że wierzy, że uda jej się znaleźć prawdziwą miłość i poznać tego jedynego:

Chyba to, co mówiłam nad basenem w Casa Amor, że nie można nikomu ufać jest prawdą. Ja się znowu zapomniałam, ale mimo to nie żałuję. Przeżyłam wspaniałą przygodę, poznałam wspaniałych ludzi i dalej zostanę romantyczką i dalej wierzę w miłość. Dalej wierzę, że  ktoś zjawi się na mojej drodze

Była Islanderka zwróciła się do internautów z ogromną prośbą o to, aby nie hejtowali jej oraz Pawła:

Mam  do was ogromną prośbę, nie hejtujcie nikogo, nie hejtujcie mnie, nie hejtujcie jego bo takie jest życie i spotykamy się z takimi sytuacjami w normalnym życiu. Bądźmy ludźmi, proszę”

Po relacji Roksany, Paweł zapewnił swoich obserwujących, że zorganizuje live’a, podczas którego ma wyjaśnić “pewne kwestie”. Jesteśmy ciekawi, czy były partner Roksany odniesie się do rozstania z Islanderką.

Jesteście zaskoczeni rozstaniem Roksany i Pawła, czy wierzyliście w ich uczucie?

ZOBACZ TAKŻE: Paula i Patryk z Love Island 6 rozstali się!

Przypomnijmy, że nie przetrwał także związek Pauli i Patryka. W tym wypadku to Islanderka przestała odzywać się do swojego programowego partnera.

Źródło: Instagram Roksany Nitarskiej/ Love Island

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej