“Love Island 6”: Kuba oszukał wszystkich, że miał raka! Uczestnicy i widzowie nie zostawili na nim suchej nitki!

1 października 2022
Przez: : M.J

Szósta edycja Love Island zdecydowanie dostarcza widzom emocji. Tym razem to Kuba podpadł uczestnikom i widzom programu, nie mówiąc prawdy. Kiedy prawda wyszła na jaw w sieci wybuchła burza, również Islandersi nie pozostawili na uczestniku suchej nitki.

Kłamstwo Kuby z Love Island

Widzowie zdecydowanie nie mogą się nudzić z tym reality-show. Co chwilę na jaw wychodzą nowe informacje na temat uczestników Love Island. Nie tak dawno dowiedzieliśmy się, że Daniel od momentu wejścia do hiszpańskiej willi dawał swojej „byłej” dziewczynie tajemnicze znaki, które miały świadczyć, że wciąż o niej myśli.

ZOBACZ TAKŻE: Daniel opuścił program i dokładnie wyjaśnił, co oznaczała litera T. Czy ma dziewczynę?

Tym razem zrobił się szum wokół Jakuba, który dopuściła się niewiarygodnego kłamstwa. Uczestnik już wcześniej podpadł swojej programowej partnerce Wero, swoimi wybrykami w Casa Amor. Niedługo później zdecydował się wyjawić całą prawdę na swój temat i jak się okazało, Kuba nie chorował na nowotwór. Przypomnijmy, że mężczyzna niedługo po wejściu do programu oznajmił wszystkim, że zmagał się z rakiem. Niemniej jednak prawda na ten temat okazała się szokująca.

“Z tym rakiem to też na przykład dałem dupy. To nie do końca był w ogóle rak. To była choroba: wrzodziejące zapalenie jelita grubego. […] Zawsze słyszałem, że jest wrzodziejące albo może być rak i po prostu brałem to do siebie jako rak, ale to nie jest w końcu rak. Było ryzyko raka jakby. Też chciałem Ci to powiedzieć, bo wiem, że miałaś przejścia z tym dziadkiem i tak mówiłem, a nie powinienem tak mówić, ale powiedziałem. Źle to po prostu przekazałem”- wyznał Wero podczas rozmowy w cztery oczy.

Kuba z Love Island w ogniu krytyki

Dodajmy, że niedługo po tym, jak poznaliśmy prawdę, Wero przekazała informację Kamilowi i Sarze. Następnie sam Kuba zdecydował się poinformować o swoim kłamstwie pozostałych Islanderów, którzy nie mogli uwierzyć, że można w ogóle kłamać w takiej sprawie.

ZOBACZ TAKŻE: Dziewczyna Daniela zabrała głos i wyjawiła szokujące kulisy ich „związku”! Produkcja o wszystkim wiedziała?

“Śmianie się z tego i ściemnianie jest mega słabe”– mogliśmy usłyszeć z ust uczestników.

Widzowie również nie kryją, że kłamstwo Kuby było poniżej pasa. W sieci aż zawrzało.

“Wszystko, wszystkim…ale to już jest gruba przesada, nie kłamie się w tak poważnych sprawach.”

“No nie mam słów na tego człowieka.. Tyle ludzi zmaga się z rakiem i marzą o tym, żeby to był żart, a on serio żartuje z takich rzeczy i okłamuje… Być może z litości, być może jest chory i potrzebuje wokół siebie sensacji… Coś strasznego”

“Wszystko mogę zrozumieć, tego jednak nie…”

ZOBACZ TAKŻE: Paula kiedyś wyglądała zupełnie inaczej. Możecie jej nie poznać

A Wy, co myślicie o całej sytuacji?

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej