„Love Island 6”: Odpadła prawdziwa piękność. Powstały nowe pary, jednak nie wszystkim było to na rękę

13 września 2022
Przez: : W.M.

Na Wyspie Miłości miało miejsce kolejne przeparowanie. Dla jednej z uczestniczek był to ostatni dzień w hiszpańskiej willi. Odpadła jedna z najbardziej lubianych dziewczyn. Love Island 6 odcinek 13.

Przeparowanie w Love Island

Po tym, jak Kuba wybrał Wero, jako kolejny swoją partnerkę wskazać musiał Paweł. Mężczyzna bez zastanowienia wybrał Paulę. Dziewczyna nie kryła zdziwienia, ale przyznała, że spodziewała się, że może tak być. Gdy przyszła pora na dotychczasowego partnera Pauli, Sebastian wskazał Wiktorię.

„Stara miłość nie rdzewieje, co nie Wiktoria?” – zwróciła się do wyraźnie zadowolonej – „No najwyraźniej” – odpowiedziała nowa partnerka Sebastiana

Jako kolejny wybierał Daniel, który postanowił kolejne dni spędzić w towarzystwie Sary. Ten wybór zdecydowanie nie przypadł do gustu Kamilowi, który skwitował to słowami – „ Zrobiliście mi psikusa”.

Sara była nieco zaskoczona, Chociaż jak sama przyznała, wcześniej dała kosza Kamilowi, dalej czuła, że coś ją do niego ciągnęło.

W końcu przyszła pora na Kamila, przed którym stały dwie islanderderki Weronika i Roksana. Uczestnik wiedział, że dla jeden z dziewczyn mogą to być ostatnie chwile na Wyspie Miłości. Ostatecznie zdecydował, że wybierze Roksanę. Swoją decyzję argumentował nadzieją, że Roksana może znaleźć jeszcze miłość w programie.

Zgodnie z zasadą obowiązującą w programie, single wracają do domu. Weronika miała 30 minut, aby się spakować i opuścić Love Island.

Love Island 6 odc 13

Nastroje po przeparowaniu były nieco melancholijne. Weronika nie miała żalu do uczestników i jak sama przyznała, nie widziała dla siebie pary.

Paula bardzo emocjonalnie zniosła rozstanie z Sebastianem. W rozmowie z byłym partnerem nie ukrywała łez i miała nadzieję, że nadal będą się przyjaźnić.

„Mi jest przykro, bo to są takie niecodzienne sytuacje i spoko jakby wiem, że z Pawłem mogę się dogadać. Nie chcę powiedzieć brzydko, że bardziej niż z Tobą…” (…) Mam nadzieję, że Wy z Wiki też złapiecie swój wspólny język” – mówiła

Wiktoria i Sebastian po przeparowaniu postanowili spędzić wspólnie czas i zdecydowali się na kąpiel w basenie, którą zwieńczyli namiętnym pocałunkiem.

Zbliżeń nie brakowało także między Sarą i… Kamilem. Późnym wieczorem do samotnie siedzącej Sary podszedł jej były partner, z którym Sara wymieniła czułe pocałunki. Oznaczać to mogło, że pomiędzy Sarą i Kamilem jeszcze nic straconego.

Przeparowanie. Love Island 6 odc 13

Następnego dnia na Wyspie Miłości uczestnicy zamienili się w Prezenterów i Spikerów, bawiąc się w grę o nazwie Fake News.

źródło: Instagram Love Island/Materiały prasowe Polsat

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej