„Love Island 6”: Wiadomo już, kiedy finał sezonu. Gilon zdradziła dokładną datę

16 września 2022
Przez: : W.M.

Fani Love Island aktualnie oglądać mogą odcinki najnowszej edycji uwielbianego przez nich randkowego reality-show stacji Polsat. Kiedy finał Love Island 6? Prowadzącą Karolina Gilon zdradziła dokładną datę.

Love Island

Program Love Island. Wyspa miłości to popularne reality-show stacji Polsat. Premierowy sezon pojawił się na antenie w 2019 roku i szybko zyskał sympatię ze strony widzów. Jeden z największych hitów stacji niedawno wystartował już po raz szósty.

W hiszpańskiej willi ponownie zamieszkała grupa singli, którzy przez sześć tygodni spędzają czas na wspólnych rozmowach, zabawach i randkowaniu. Uczestnicy, którzy zgłaszają się do Love Island, nie ukrywają, że poza przeżyciem niezwykłej przygody, szukają także prawdziwej miłości. Chociaż w poprzednich edycjach wiele wyspiarzy, którzy opuszczali hiszpańską willę w parach, wkrótce potem się rozstało, jest wiele związków, które przetrwały.

Kiedy finał Love Island 6?

W programie Love Island obowiązuję jedna zasada. Na Wyspie Miłości nie ma miejsca dla singli, dlatego osoby, które podczas przeparowań pozostają bez pary, muszą opuścić hiszpańską willę. Aktualnie widzowie oglądać mogą nowe odcinki 6 edycji Love Island. Do finału ostatecznie dostana się trzy pary, które zdaniem widzów, jak i samych uczestników, mają największe szanse na miłość. Tylko jedna z nich otrzyma nagrodę główną w wysokości 100 tys. złotych. Czy wygraną podzielą się po połowie, zdecyduje ich lojalność.

Fani randkowego reality-show z wielkim zniecierpliwieniem oczekiwali informacji, kiedy wielki finał Love Island 6. Prowadzącą Karolina Gilon, która w tej roli świetnie sprawdza się już od pierwszej edycji, zdradziła ostatnio datę finałowego odcinka Wyspy miłości.

Karolina odpowiadając niedawno na pytania swoich obserwatorów, wyjawiła, kiedy finał 6 edycji Love Island.

Kiedy finał Love Island 6?

Jak się okazuje, ostatni odcinek najnowszej edycji Love Island wyemitowany zostanie już 9 października.

Jak myślicie, czy któraś z aktualnych par znajdzie się w finale Love Island? Kto waszym zdaniem zasługuje na zwycięstwo?

źródło: Instagram K. Gilon/Instagram LI

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej