„Love Island 6”: Związek Wero i Kuby nie przetrwa? Zostawi go dla chłopaka z Casa Amor?

22 września 2022
Przez: : W.M.

W poprzednim odcinku Love Island dziewczyny zupełnie niespodziewanie udały się na randki z nowymi uczestnikami. Okazało się, że właśnie rozpoczął się projekt Casa Amor. Wyraźne zainteresowanie jednym z nowych uczestników wykazała Wero. Internauci już wieszczą koniec jej związku z Kubą. Czy blondynka zostawi swojego dotychczasowego partnerka dla innego mężczyzny?

Casa Amor

W poprzednim odcinku Love Island widzowie poznać mogli uczestników Casa Amor. Wszystko zaczęło się od SMS-a, którego otrzymały Wero i Sara. Dziewczyny były przekonane, że idą na randkę. Nie wiedząc, co tak naprawdę je czeka, nie kryły podekscytowania. Na Sarę czekał Patryk, który podczas rozmowy z Islanderską zrobił na niej wyjątkowo dobre wrażenie, natomiast Wero spotkała się z Pawłem, nie kryjąc, że mężczyzna jest w jej typie.

Także Wyspiarze otrzymali wiadomość o opuszczeniu willi. Daniel udał się na randkę z Adą, a na Pawła czekała Natalia, która szczerze oznajmiła, że przyszła do programu znaleźć pierwszego męża.

Wkrótce willę opuściły także Wiktoria, na którą czekał Kubą oraz Natalia, która miała okazję poznać Piotra. Roksana i Paula przeczuwając, że je również czeka coś nowego, także udały się na spotkanie z Patrykiem. Podczas randek dziewczyny otrzymały SMS-a, z którego dowiedziały się, ze właśnie trafiły do Casa Amor. W tym samym czasie do willi, gdzie pozostał Sebastian, Sasha, Kamil i Kuba przybyły nowe Islanderki.

Wero zostawi Kubę?

Widowie, którzy oglądali czwartkowy odcinek Love Island, są przekonani, że nowi uczestnicy mogą namieszać w dotychczasowych relacjach. W ich opinii pod znakiem zapytania stoi przyszłość między innymi Wero i Kuby. Dziewczyna, poznając bliżej Pawła na randce, nie ukrywała, że mężczyzna jest w jej typie. Przystojny Islander również był nią zauroczony, a duże wrażenie zrobiło na nim przede wszystkim jej głębokie spojrzenie.

„O… to był mój typ. Jeszcze jakby miał niebieskie oczy…” – powiedziała do kamer Wero

Widzowie podejrzewają, że Wero za bardzo zauroczyła się nowym uczestnikiem i może dla niego zostawić Kubę.

„Wero po wypowiedziach taka podjarana jakby nie była wcale w związku z Kubą XD”

„Oj słabiutko ze strony wero”

„Szkoda mi się w sumie Kuby zrobiło jak widzę jaka Wero zadowolona nagle z tej zmiany , a on taki bardzo za nią jest..” – komentują internaucie

Zarówno dziewczyny, jak i chłopaki kilka najbliższych dni spędzą w towarzystwie nowych uczestników i uczestniczek. Czy już niedługo w Love Island pojawią się zupełnie nowe pary?

źródło: Instagram Love Island

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej