„Love Island 7”: Doda dołączy do uczestników reality-show! Widzowie: „zrobi porządek”

Słowa kluczowe:
DodaLove Islandlove Island 7
13 marca 2023
Przez: : W.M.

W Love Island atmosfera rozgrzewa się z odcinka na odcinek, ale na tym nie koniec. Na Wyspie miłości pojawi się Doda. Widzowie są zachwyceni i są niemal pewni, w jakim celu piosenkarka zawita do hiszpańskiej willi.

Ostatnie przeparowanie w Love Island wywołało istną burzę wśród uczestników. Po tym, jak Kamil na swoją partnerkę wybrał Olę, na uczestniczkę wylała się mało uzasadniona fala hejtu. Dziewczyny na czele z Julią miały do niej żal i przy każdej możliwej okazji wyrażały swoje niezadowolenie.

Już w kolejnym odcinku, któraś z par będzie musiała spakować swoje walizki i opuścić willę. Decyzja o tym, którzy uczestnicy odpadną z programu, należeć będzie jednak do Oli i Kamila, którzy zostali ocaleni w głosowaniu widzów. Islanderzy zdecydują, która para odpadnie z Love Island, a wśród zagrożonych znaleźli się Beata i Adam, Wiki Łukasz, a także Jagoda i Wojtek.

Doda w Love Island

Na tym jednak nie koniec wrażeń. W kolejnym odcinku uczestników odwiedzi Doda. Wokalistka, która jak wiadomo jest fanką reality-show i ogląda odcinki Love Island, wkroczy do hiszpańskiej willi.

Doda spełniła swoje marzenie i wylądowała na Wyspie miłości a ja spełniłam marzenie 90% mężczyzn i wylądowałam z Nią w Kryjówce 😎❤️” – ogłosiła na swoim profilu Karolina Gilon

Widzowie są zachwyceni tym, że produkcja zaprosiła do programu Dodę. Mają nadzieję, że wokalistka nie będzie się bała mówić co myśli i zaprowadzi wśród uczestników „porządek”.

Doda niech zrobi porządek z tymi toksycznymi babskami .. bo takiego hejtu w żadnej edycji nie było”

„bardzo dobrze, trzeba ustawić dziewczyny do pionu 😎”

„Mam nadzieję że zrobi porządek i powie co myśli o niektórych uczestnikach !” – komentują

Jest niemal pewne, że kolejny odcinek Love Island zapowiada się obiecująco. Czekacie na to, aż Doda odwiedzi Islanderów?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej