“Love Island 7”: Doda ostro skomentowała zachowanie Adama! Nie szczędziła gorzkich słów!

8 marca 2023
Przez: : W.M.

Zachowanie Adama względem Oli w ostatnim odcinku Love Island zbulwersowało wielu widzów. O komentarz pokusiła się także i Doda, które nie szczędziła uczestnikowi Wyspy miłości gorzkich słów!

Na Wyspie Miłości robi się naprawdę gorąco. W ostatnim odcinku Love Island Ola i Łukasz musieli podjąć decyzję i wskazać, z którymi islanderami chcą stworzyć pary. Łukasz bez wątpliwości przyznał, że chce bliżej poznać Wiktorię, natomiast Ola zaskoczyła widzów, którzy spodziewali się, że na partnera po wspólnej randce wskaże Wojtka i ostatecznie wybrała Adama.

Singlami zostali wówczas Klaudia i Patryk, którzy otrzymali zaskakującą dla pozostałych uczestników wiadomość. Mieli 30 minut na spakowanie swoich walizek i opuszczenie Wyspy miłości.

Adam nie ukrywał, że bardzo ciągnie go w stronę Oli, ale po zaledwie kilku godzinach sytuacja dramatycznie się zmieniła.

Pomiędzy Alicją i Olą doszło do karczemnej awantury. Wyspiarki nie mogły dojść do porozumienia i przy pozostałych Wyspiarzach wzajemnie się oczerniały. Adam przyglądał się całej sytuacji i w pewnym momencie wręczył nawet Oli “czerwoną flagę”.

Uczestnik po zaledwie paru godzinach „związku” z Olą stwierdził, że jednak nie chce budować z nią żądnej głębszej relacji i tak zakończył się prawdopodobnie najkrótszy związek w historii wszystkich edycji Love Island.

Doda podsumowała Adama z Love Island

Widzowie, którzy oglądali ostatni odcinek Love Island, szeroko komentowali ostatnie wydarzenia, do których doszło w hiszpańskiej willi.

Mocno oberwało się Alicji za prowokowanie kłótni i zaborczą postawę, ale sporo emocji wzbudziło oczywiście zachowanie Adama, który „zerwał” z Olą i totalnie zmienił swój front względem islanderki.

Na oficjalnym profilu Love Island internauci żywo komentowali postawę Adama. Jak można się domyślić, zachowanie mężczyzny nie przypadło im do gustu. Widzowie zarzucali Adamowi, że jest niedojrzały, nie wie czego chce i że lubi „skakać z kwiatka na kwiatek”.

„Chłopak zmienia szybciej decyzje jak skarpetki”

„Teraz adaś zakochany w Agnieszce, matko święta”

Żałosne. Nie doszło do niczego między nimi, żeby mógł się Adam przekonać czy w ogóle jest to co”

„Adaś zakumał ze Ola robi dramy i nikt jej nie lubi więc zmiana frontu.” – oburzali sie internauci

Co ciekawe, ostro na zachowanie Adama zareagowała Doda, która śledzi odcinki nowej edycji Love Island.

„Adam , znajdziesz jeszcze małe 10 cm do nowego tatuażu : ŻAL 😊” – napisała Doda na oficjalnym profilu LI

Doda, fot. AKPA

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej