“Love Island 7”: Gorący pocałunek Agaty i Adama! Co na to ich partnerzy? Zwiastun kolejnego odcinka wzbudził sensację!

16 marca 2023
Przez: : M.S.

Ostatni odcinek 7. edycji Love Island z pewnością nie należał do typowych. W willi pojawiła się Doda, która zaprowadziła własny porządek. Po emisji odcinka, w zwiastunie kolejnego, widzowie byli świadkami pocałunku Agaty i Adama! Jak na ich zbliżenie zareagują ich partnerzy? Nie da się ukryć, że zwiastun kolejnego odcinka wzbudził sporą sensację wśród fanów Love Island.

Doda poprowadziła przeparowanie w Love Island 7

W ostatnim odcinku Love Island 7 byliśmy świadkami kolejnego przeparowania, jednak nie przebiegało ono w sposób podobny do poprzednich. Pierwszą istotna zmianą była inna prowadząca. Do willi zawitała Doda, która dała uczestnikom krótki koncert, po którym zaprosiła ich do Kręgu Ognia. Artystka rozpoczęła przeprowanie, która jak zapowiedziała, nie będzie normalne. Przy okazji uczestnicy mieli zmierzyć się z opiniami widzów na swój temat.

Doda w Love Island 7
Love Island 7, day16, Piotr Filutowski/Polsat,

Tym razem wybierały kobiety. Jako pierwsza decyzję podjęła Beata, która wskazała na Adama:

Wybieram tego mężczyznę, ponieważ nasza relacja staje się coraz głębsza i bardziej interesująca, jest bardzo czuły i troskliwy, potrafi mnie rozśmieszyć. Naprawdę jestem ciekawa co będzie dalej (…) Tą osobą jest Adam

Doda zapytała Beaty, co widzi w Adamie i nawiązała do zachowania mężczyzny, gdy ten źle wypowiadał się o swojej byłej partnerce Oli. Widzowie określili jego zachowanie hipokryzją.

ZOBACZ TAKŻE: Doda ostro o uczestnikach Love Island

Kolejna wybierała Jagoda, która wskazała Wojtka.

Ola wybrała Kamila podkreślając, że chłopak bardzo ją wspiera, a przy tym ona nie dusi się w tej relacji. Dodała podziwiała Olę za to, że nie poddała się po tym, co zgotowały jej pozostałe Islanderki.

Wyborem Julii był Dawid. Dziewczyna usłyszała komentarz na swój temat, że pluje jadem. Doda umoralniała 19-latkę sugerując jej, aby wyciągnęła pewną lekcję z tego programu.

Agnieszka zdecydowała się na relację z Matim, natomiast Agata wyraziła chęć kontynuacji relacji z Hubertem.

Jako ostatnia wybierała Alicja, która wskazała Mateusza. Zarówno wizowie, jak i Doda byli dla niej bezlitośni:

Alicja zachowuje się toksycznie, rządzi partnerem i wszystkimi” – brzmiały komentarz.

Także Doda oceniła zachowanie uczestniczki mówiąc, że jej zachowanie jest toksyczne.

Słowa internautów oraz Dody jednak nie do końca dotarły do Ali, która zapewniała, że wcale nie jest toksyczna i zdaniem jej znajomych “jest za dobra”.

Z pewnością ten wieczór Islandersi zapamiętają na zawsze, gdyż musieli zmierzyć się z prawdą i opiniami widzów. Po przeparowaniu rozmów na te temat nie było końca.

Pocałunek Agaty i Adama

Chociaż wydawać by się mogło, że aktualny układ par jest nie do ruszenia, jednak jak wynika ze zwiastuna do kolejnego odcinka Love Island, to dojdzie do pocałunku Agaty i Adama! Ten obraz wzbudził w widzach sporo emocji. Na profilu na Instagramie programu pojawiło się wiele komentarzy widzów, którzy nie kryją zażenowania zachowaniem uczestników.

Jak na to zachowanie zareagują aktualni partnerzy Adama i Agaty?

O tym dowiemy się już w najbliższym odcinku Love Island 7 emitowanym w stacji TV4 o godzinie 21.

Źródło: tv4, materiały prasowe, Instagram Love Island

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej