„Love Island 8”: Armin zostawi Laurę?

27 września 2023
Przez: : W.M.

W ostatnim odcinku Love Island widzów oraz oczywiście uczestników czekało Casa Amor. Islandersi poznali piękne singielki i atrakcyjnych singli. Nie da się ukryć, że wyraźnej ekscytacji nie ukrywał Armin, który aktualnie jest w parze z Laurą. Widzowie są zawiedzeni jego zachowaniem.

Casa Amor w Love Island 8

W ostatnim odcinku Love Island Jaquline i Bartek udali się do kryjówki. Rano dziewczyny dostały wiadomość z zaproszeniem do Casa Amor, co wzbudziło ich ogromne podekscytowanie. Nieco mniej entuzjastycznie podeszli do tego chłopaki.

Gdy dziewczyny wreszcie opuściły willę, atmosfera zrobiła się smutna. Uczestniczki dotarły do nowej willi w Casa Amor i były wręcz zachwycone. W „starej willi” Armin i Bartek R. byli zaniepokojeni sytuacją i obawiali się, co wydarzy się w Casa Amor.

Zupełnie niespodziewanie dziewczyny otrzymały wiadomość, że muszą wrócić do willi. Nieco zawiedzione Islanderki były przekonane, że to koniec ich przygody w Casa Amor, ale zostały pozytywnie zaskoczone obecnością czterech przystojnych nowych Islanderów – Patryka, Mateusza, Kubę i Przemka.

Jak się okazało, to faceci ostatecznie udali się do Casa Amor, gdzie poznali nowe Islanderki – Oliwię, Oliwię, Nikolę i Sofi.

Armin z „Love Island” zostawi Laurę?

Pojawienie się nowych uczestników w Love Island sprawiło, że atmosfera na Wyspie Miłości zdecydowanie się podniosła.

Czy nowi Islandersi będą w stanie skraść serca dobrze znanym widzom uczestników? Lada chwila do Wyspiarzy dołączą także przywróceni do programu Karolina i Albert, dlatego wszystko wskazuje na to, że w Love Island będzie się działo!

W zapowiedzi nowego odcinka Love Island widać, jak uczestnicy dobrze bawią się w towarzystwie Islanderów z Casa Amor. Wyjątkowo podekscytowany obecnością pięknych singielek jest Armin.

Widzowie są rozczarowani postawą Armina.

„Ja wiedziałam to że ten Armin będzie się oglądał za innymi….on był w willi za idealny w związku z Laurą”

„Armin kurcze słabiutko…Laura nie zasługuje nawet na te jego głupie komentarze.”

„Armin jest w swoim żywiole,a naiwność Laury skończy się ciężkimi łzami”

„Armin to zrani Laurę … co za pies na baby” – komentują internauci na profilu LI

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej