„Love Island 8”: Kiedy finał najnowszej edycji?

18 września 2023
Przez: : W.M.

Nowa edycja Love Island rozkręca się odcinka na odcinek. Czy Islandersi w hiszpańskiej willi odnajdą miłość, przekonamy się z czasem. Kiedy finał nowej edycji Love Island? Kiedy widzowie zobaczą ostatni odcinek 8 sezonu Wyspy miłości?

Love Island. Wyspa Miłości to randkowe reality-show, które cieszy się niegasnącym zainteresowaniem widzów. W każdym sezonie programu poznajemy grupę singli i singielek, którzy zgłosili się do programu nie tylko po to, aby przeżyć ogromną przygodę, ale przede wszystkim, aby znaleźć miłość.

Islandersi przez sześć tygodni mają okazję bliżej się poznać. Co pewien czas do Wyspiarzy dołączają nowi uczestnicy, ale nie wszyscy docierają do finału. Kluczowym momentem Love Island są przeparowania. Islanderzy, którzy zostają bez pary, zmuszeni są spakować swoje walizki i opuścić hiszpańską willę.

Nie da się ukryć, że sporym wyzwaniem dla par w programie jest Casa Amor. To właśnie wówczas dziewczyny lub chłopaki spędzają czas w towarzystwie nowych uczestników w innej willi.

Do tej pory wyemitowanych zostało już 7. sezonów randkowego reality-show. W ostatniej edycji w finale znalazły się cztery pary Agata i Hubert, Beata i Kamil, Marta i Adam oraz Sandra i Mateusz, jednak jak wiadomo, większość tych związków już dawno się rozpadło.

Zobacz także: “Love Island 7”: Kolejna para potwierdziła rozstanie

Kiedy finał Love Island 10?

4 września tego roku na antenie telewizyjnej Czwórki rozpoczęła się emisja najnowszego sezonu Love Island.

Podobnie jak w poprzednich sezonach program będzie trwał 6 tygodni i łącznie składać się ma z 36 odcinków, które emitowane są od poniedziałku do piątku oraz w niedziele o godz. 21:00 na antenie TV4.

Kiedy zatem finał 8 edycji Love Island? Ostatni odcinek nowego sezonu najprawdopodobniej wyemitowany zostanie w sobotę 14 października.

Jak myślicie, czy któraś z aktualnych par ma szanse wygrać Wyspę miłości?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej