„Love Island 8”: Weronika i Adam wrócą do siebie? “Z tej mąki może być chleb”

22 września 2023
Przez: : W.M.

Jeszcze kilka dni temu widzowie byli świadkami, jak dobrze rozwija się relacja Werki i Adama. Niedługo później Islandersi ostatecznie się rozstali w kłótni. Chociaż zarówno Weronika, jak i Adam są aktualnie w związkach z innymi uczestnikami, widzowie podejrzewają, że Islandersi jeszcze mogą do siebie wrócić.

Love Island 8 odc 16

Ostatni odcinek Love Island dostarczył sporych wrażeń. Albert nie mógł zrozumieć, dlaczego brak matury jest dla Ani tak istotny. Był zszokowany słysząc te słowa i podzielił się swoimi emocjami z innymi chłopakami na wyspie. Jego zdaniem, argument dotyczący matury jest niedorzeczny i nie powinien wpływać na ich relację.

Zarówno Ania, jak i Albert utwierdzili się w przekonaniu, że to definitywny koniec ich relacji.

W międzyczasie Lori i Bartek mocno się do siebie zbliżyli. Bartek R. postanowił zaprosić na piknik Jaqueline. Uczestnicy świetnie się ze sobą dogadywali i zgodnie wycofali się z pomysuy spędzenia nocy na tarasie. Jak przyznali, wolą poczekać na bardziej odpowiedni moment.

Ania stwierdziła, że mimo iż dobrze dogaduje się z Rafałem, nie czuje, że stworzą jakąkolwiek inną relację niż koleżeńską. Wszystko wskazuje też na to, że także związek Adama i Wiktorii nie wkroczy na wyższy level.

Wieczorem w willi pojawiła się Karolina Gilon, zapraszając islanderów do Kręgu Ognia. Prowadząca czytała im komentarze widzów na ich temat. Zadaniem uczestników było odgadnięcie, do kogo pasuje dany opis.

Wera i Adam z Love Island wrócą do siebie?

Weronika wciąż otwarcie mówiła, że to Adam jest obiektem jej westchnień. Jak stwierdziła w rozmowie z Lori i Bartkiem, jej serce bije właśnie w kierunku Adama. Islanderka postanowiła nawet z nim porozmawiać, ale zapewne nie takiej odpowiedzi się spodziewała. Adam zapewniał Werkę, że nie ma wobec niej żadnych planów i ich próba budowania relacji została zamknięta. Co ciekawe, Weronika nadal uważa inaczej i sądzi, że podoba się Adamowi, który w jej opinii wysyła jej wyraźne sygnały.

Czy Wera i Adam faktycznie mogą do siebie wrócić? Mimo iż Islander jest przekonany, że ich relacja nie przerodzi się w nic więcej, sama Weronika, jak i część widzów są zdania, że uczestnicy świetnie do siebie pasują.

„Coś mi się wydaje że Wera i Adam to się sparują ponownie”

„Tu z daleka widać że coś się kroi i to obustronnie. Ona patrzy na niego taka speszona a on wygląda tak jakby chciał ją zjeść, mimo tych ciągłych śmieszków z chłopakami na temat Werki to widać że Ona go mega kręci. Z tej mąki może być chleb.”

„Oni cały czas mają się ku Sobie i tak już zostanie”

Myślicie, że Adam da Weronice jeszcze jedną szansę?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej