“Love Island 9 “: Aż dwie pary się rozpadły! Dan srogo oberwał od uczestniczek

5 kwietnia 2024
Przez: : W.M.

Za nami wyjątkowo emocjonujący odcinek Love Island. Islanderki wróciły z Casa Nova do willi, gdzie czekało ich sporo niespodzianek, nie wszystkie były jednak miłe. Aż dwoje Wyspiarzy zdecydowało się stworzyć pary z nowymi uczestniczkami. W willi pojawił się także kolejny mężczyzna!

Love Island 9 odc 28

Dziewczyny w końcu wróciły z Casa Nova do willi, gdzie czekały na decyzje chłopaków. Który z nich pojawił się w Kręgu Ognia z nową islanderką, a kto zdecydował się zostać przy swojej parze?

Jarek jako pierwszy pojawił się przed swoją partnerką Zuzą, demonstrując, że mimo swobodnych interakcji z nowymi uczestniczkami, jego myśli krążyły wokół jego “syrenki”. Mimo iż Zuza była wściekła, oglądając zachowanie Jarka, który musiał się tłumaczyć ze swoich wybryków, wybaczyła mu i przyznała, że zdecydowanie nie chce skreślać ich relacji. Mateusz nikogo nie zaskoczył i pojawił się w Kręgu Ognia razem z Angeliką. Wiktoria nie miała mu tego za złe, gdyż jak podkreśliła, spodziewała się tego. W końcu przyszedł czas na Rafała, który stanął przed wyborem między dawną znajomą, Sylwią, a Olą. Ostatecznie, jego decyzja była definitywna i pozostał wierny Asi, co podkreślił, mówiąc, że jego uczucie stało się silniejsze. Mati również nie wrócił do willi z żadną z nowych Islanderek. Gdy pojawił się obok Nicole, ogłosił, że serce jego należy tylko do niej.
Dan, zafascynowany nowo poznaną Amandą, zdecydował się na zmianę partnerki, z którą oczywiście pojawił się w Kręgu Ognia. Patrycja była wściekła i zaznaczyła, że mają co sobie wyjaśnić. Nie miała dla niego litości i nazwała go hipokrytą. Mogła liczyć na wsparcie swoich koleżanek, które zdecydowanie nie pochwalały zachowania Dana i tego, jak wcześniej określił Patrycję “nudną”. Wiki otwarcie skrytykowała Dana za jego zachowanie, co dodatkowo pogrzało atmosferę.
Trzy nowe Islanderki miały pożegnać się z willą, lecz gdy opuściły Wyspę miłości otrzymały wiadomość, która obiecywała kolejną szansę w “Kryjówce”. Tam czekał na nie nowy Islander.

Co wydarzy się w Love Island?

Na Dominikę, Olę i Sylwię w kryjówce czekał Robert. Po krótkiej randce uczestnik musiał zdecydować, która z dziewczyn wróci z nim do willi. Robert postanowił bliżej poznać Olę, co oznaczało, że Sylwia i Dominika definitywnie musiały pożegnać się z Wyspą miłości.

Na tym jednak nie koniec. Już w kolejnym odcinku w willi pojawią się kolejni nowi Islanderzy! Będzie się działo!

Love Island 9, fot, Instagram
Love Island 9, fot, Instagram
Love Island 9, fot, Instagram


Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej