“Love Island 9”: Do willi wejdzie piękna blondynka. Wiemy, kim jest!

6 marca 2024
Przez: : W.M.

Już w drugim odcinku Love Island do willi weszło aż kilku islandersów. Poza Danem i Darią uczestników zaskoczyło pojawienie się willi także pięknej blondynki. Wiemy, kim jest.

Mimo iż Love Island dopiero się rozkręca, widzowie z pewnością nie mogą narzekać na brak emocji.
Już w pierwszym odcinku randkowego reality-show uczestnicy dobrali się w pary. Tak oto decyzją Wyspiątek póki co duety tworzą Oliwia i Daniel, Asia i Jarek, Wiktoria i Adrian, Zuza i Rafał, a także Emilia i Bartek.

Uczestnicy już pierwszego dnia wieczorem mieli okazję poznać także i Dana, jednak tylko podczas krótkiej konkurencji. Dan dołączył do wyspiątek już kolejnego dnia, zapraszając na randkę Emilię.

Nie da się ukryć, że pojawienie się Dana w willi zaintrygowało wszystkich uczestników, a szczególnie dziewczyny. Bartek nie ukrywał, że czuje się niepewnie, tym bardziej że jego relacja z Emilią nie rozwijała się w żadnych kierunku. Na tym jednak się nie zakończyło. Daniel i Adrian otrzymali wiadomość od tajemniczej nieznajomej, że oni także udają się na randkę na plaży. Islanderzy pożegnali się ze swoimi partnerkami i wyruszyli poznać nową uczestniczkę, którą była Daria.

Love Island 9, fot. Instagram
Love Island 9, fot. Instagram
Love Island 9, fot. Instagram

Piękna blondynka wchodzi do Love Island

Czy Daria będzie w stanie zawrócić w głowie któremuś z chłopaków? Już podczas randki przeszła do sedna i wzięła w obroty Daniela i Adriana, całując się z nimi po kolei.
Wszystko wskazuje na to, że emocje na Wyspie Miłości będą jeszcze większe, gdyż w programie pojawi się piękna blondynka.

W zapowiedzi kolejnego odcinka Love Island widać, że jej wejście zrobi poruszenie. Nowi uczestnicy będą mogli sporo namieszać, gdyż czekać ma ich pierwsze przeparowanie. Jak wiadomo, na Wyspie miłości nie ma miejsca dla singli, dlatego już wkrótce któryś z uczestników będzie musiał opuścić Wyspę miłości.

Zobaczcie, co będzie się działo w kolejnym odcinku Love Island! Szukają się spore emocje!

Jak myślicie, kto jako pierwszy odpadnie z Love Island. Wyspa miłości?

źródło: Polsat, Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej