“Love Island 9”: Nie uwierzycie, z kim był Adrian przed programem!

7 marca 2024
Przez: : W.M.

W ostatnim odcinku programu Love Island pojawiła się Patrycja Piórkowska. Okazało się, że nowa uczestniczka zna Adriana. Wtedy wyszło na jaw, z kim przystojny Islander spotykał się wcześniej.

Love Island 9, odcinek 3

Kolejny odcinek dziewiątej edycji Love Island przyniósł falę emocji i zaskakujących zwrotów akcji. Do willi zawitała Patrycja Piórkowska, której uroda i urok osobisty przyciągnęły uwagę męskiej części uczestników, szczególnie Jarka.

Relacje między uczestnikami stały się jeszcze bardziej skomplikowane. Asia postanowiła lepiej poznać Bartka, a Jarek wraz ze swoją aktualną partnerką stwierdzili, że lepiej będzie zakończyć ich relację z powodu braku wzajemnej chemii.

Gdy do willi powróciła Daria, nowa uczestniczka z randki z Adrianem i Danielem, zaskoczyła wszystkich swoim wyznaniem o pocałunkach z obydwoma panami podczas randki. Następnie wieczorny czas wypełniła gra w “Prawdę czy wyzwanie”, podgrzewając atmosferę odważnymi wyznaniami i namiętnymi pocałunkami, w tym zaskakującym pocałunkiem Oliwii i Dana, a potem Emi i Daniela.

Kulminacyjnym momentem było ogłoszenie przez Patrycję, Dana i Darię w Kręgu Ognia wyboru swoich partnerów, co przyniosło nieoczekiwane parowania i pozostawiło Wiki, Asię i Bartka jako singli. Po sparowaniu Adrian przeczytał wiadomość, informującą, że w willi nie ma miejsca dla singli. Czy to oznacza, że niektórzy uczestnicy będą musieli opuścić Love Island?

Z kim spotykał się Adrian z Love Island?

Pojawienie się pięknej Patrycji w willi wzbudziło ogromne emocje. Szybko okazało się, że Adrian rozpoznał piękną uczestniczkę. Niedługo później uczestnik zabrał ją na rozmowę.

“Myślę, że domyślasz się, że rozpoznałem Cię, nie? Po prostu wiem, kim jesteś. Nie wiem, czy Ty wiesz, kim ja jestem, ale ja wiem, kim ty jesteś” – rozpoczął rozmowę Adrian.

Patrycja początkowo twierdziła, że nie rozpoznaje Adriana, jednak gdy ten zaczął przypominać jej różne sytuacje, w tym swoją byłą, którą zna Pati, uczestniczka przyznała, że faktycznie wie, kim jest Adrian.

Internauci szybko wywnioskowali, kim jest Eliza, była partnerka Adriana, o której wspominał przed kamerami. Jak piszą komentujący na oficjalnym profilu, była dziewczyna Adriana jest siostrą Sary Ciuły, czyli finalistki 7. edycji Love Island.

“Adrian to eks Elizy – Eliza to siostra Sary z innej edycji, świat jest mały, co cóż”

“Adrian chodził z siostrą Sary z wcześniejszej edycji LI, ona brała udział w Miss, pewnie stąd się znają z Patrycją.” – czytamy.

Sara Ciuła
Sara Ciuła z Love Island

Zaskoczeni?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej