“Love Island 9”: Uczestnicy poszli na całość. Widzowie oburzeni rozpustą na Wyspie miłości

12 marca 2024
Przez: : W.M.

To, co działo się w ostatnim odcinku Love Island, przeszło wszelkie oczekiwania widzów. W sieci pojawiło się sporo komentarzy internautów, którzy zarzucają uczestnikom brak jakichkolwiek barier.

Love Island 9 odc 7

Emocje na Wyspie miłość rosną z odcinka na odcinek. Wszystko wskazuje na to, że relacja pomiędzy Rafałem i Patrycją definitywnie dobiegła końca. Piękna Isnlanderka nie potrafiła określić, w którego stronę uczestnika bardziej ją ciągnie. Mimo iż czuła, że lepiej dogadywałaby się z Danem, nie chciała tracić szansy na relację z Rafałem, dając mu złudne nadzieje. Dopiero po tym, jak razem z Darią zabrały Dana na rozmowę, aby upewnić się, czy jest zamknięty na poznawanie nowych dziewczyn i chce skupić się głównie na Emi, Dan przekazał Rafałowi, że powinien odpuścić starania o Patrycję, gdyż ta w ogóle nie jest nim zainteresowana. Gdy Rafał dowiedział się, że nie ma szans u atrakcyjnej blondynki, skierował się w stronę Asi, którą trudno nie przyznać, zwodził przez ostatni dzień.


Sporo działo się także u Zuzy. Nieco zamknięta w sobie Islanderka przyznała, że docenia starania Arka, jednak lepiej dogaduje się z Jarkiem i to właśnie bardziej ciągnie ją w jego stronę.

Widzowie oburzeni “Gra w butelkę”

Po emocjonującym dniu wieczór rozpoczął się od niespodziewanej gry w butelkę, której pomysłodawcami byli Arek i Daria. Wybrali do wspólnej zabawy tylko niektórych uczestników, co przyczyniło się do kontrowersji. Gra z każdą minutą stawała się coraz bardziej śmiała, a uczestnicy “Love Island” bez oporów całowali się z innymi. Zuza, nieco zawstydzona rozwojem sytuacji, wymknęła się z grona całujących się uczestników i dołączyła do Emi i Wiki, które nie zostały zaproszone do zabawy, informując je o tym, co dzieje się w willi.

Islandki były wyraźnie zaskoczone, że ich partnerzy tak dobrze odnajdują się w grze w butelkę, co było początkiem dużej dramy, która najwyraźniej będzie miała miejsce w najnowszym odcinku “Love Island”.

Warto dodać, że gra w butelkę zniesmaczyła nie tylko część uczestników Love Island, ale i samych widzów. Widok całujących się w trójkę uczestników wywołał oburzenie. Na oficjalnym profilu pojawiły się setki komentarzy krytykujących uczestników za brak granic.

“Na prawdę wszystko rozumiem, że to reality, zabawa itd itp., ale to całowanie się we trójkę było mega niesmaczne. Nie mam słów do tej edycji.”
“Dzisiaj poczułam totalne zażenowanie oglądając odcinek, ta gra była obrzydliwa”
“Dzisiejszy odcinek przeszedł do historii powinni wszyscy grać w pornolu jakimś masakra brak słów…. Tyle w temacie”
“Patologia a nie program o szukaniu miłości ?Burdel na kółkach Patologia a nie program o szukaniu miłości ?
” – czytamy

Zobacz, co wydarzy się w kolejnym odcinku Love Island.

Love Island, fot. Instagram
Love Island, fot. Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej