“Love Island 9”: Widzowie zniesmaczeni kolejnym zadaniem: “Każdy z każdym.. dramat”

8 marca 2024
Przez: : W.M.

Ostatnio program Love Island znalazł się w centrum uwagi także ze względu na rosnącą falę krytyki ze strony widzów. Fani reality-show są zdegustowani zachowaniem uczestników. Zobaczcie, co działo się w ostatnim odcinku Love Island.

Love Island 9 odc 4

Czwarty odcinek Love Island dostarczył widzom emocjonujących momentów. Po zaskakującym przeparowania, singlami zostali Wiki, Asia i Bartek, Gdy wydawało się, że będą musieli opuścić willę, Rafał przeczytał wiadomość z któreh wynikało, że mają znaleźć partnera w ciągu 24 godzin, aby pozostać w grze. Wyspiarze, choć odetchnęli z ulgą, że nikogo nie czeka natychmiastowe opuszczenie willi, odczuli presję czasu.

Sytuacja skomplikowała się, gdy Jarek zainicjował poważną rozmowę z Patrycją, pytając ją o szczerość ich relacji. Rozmowa nabrała nieoczekiwanego obrótu, gdy do dyskusji dołączył Adrian, co doprowadziło do spięcia między chłopakami. Jarek zarzucił Adrianowi negatywne wypowiedzi na temat Patrycji, co ten zdecydowanie zaprzeczył, pogłębiając konflikt.

Oliwia z kolei, zmagała się z rozczarowaniem po słowach Daniela, który podczas gry wyznał, że seksualnie najbardziej pociąga go Emi. Ostatecznie para doszło do porozumienia, jednak Owlia podkresliła, że “jest pamiętliwa”.

Podczas wspólnego śniadania, Patrycja zaskoczyła Jarka wyznaniem, że chce poznać także innych uczestników. Jarek nie wydawał się zawiedziony i stwierdził, że musi otworzyć serce na inne Islanderki.
Dzień w willi urozmaiciła gra “Nauka nie poszła w las”, w której uczestnicy, ubrani w szkolne mundurki, zmierzyli się z wiedzą z różnych dziedzin. Daria jako prowadząca zadawała Islanderom pytania i zachęcała do namiętnych pocałunków za poprawne odpowiedzi. Gra wywołała wiele emocji wśród Wyspiątek, jednak wielu widzów nie podziela ich entuzjazmu.

Widzowie krytykują Love Island

Ostatnie odcinki “Love Island” wywołały falę niezadowolenia wśród widzów, którzy coraz częściej wyrażają swoje oburzenie z powodu kontrowersyjnych zachowań uczestników. Fani “Love Island” na profilu reality-show komentują, że nieustanne sceny pocałunków między różnymi parami stają się zwyczajnie niesmaczne.
Widzowie zaczynają kwestionować autentyczność i sens programu, w którym rzekomo szuka się miłości, sugerując, że skupia się on bardziej na “całowaniu” niż na prawdziwym budowaniu relacji.

“Szczerze? Dziwne to się zaczyna robić co tam się dzieje 😅 czy to konkurs kto się z kim lepiej przeliże”
“Czy naprawdę ich nie rusza to jak są z kimś w parze, że inna lub inny się liże z partnerem?”
“Każdy z każdym.. dramat”
“Obrzydliwe jest to całowanie się raz z jednym, raz z drugim”
“odnoszę wrażenie, że tam prócz “lizania się” niewiele się dzieje”


Podzielacie te opinie?

Love Island 9, fot. Instagram
Love Island 9, fot. Instagram
Love Island 9, fot. Instagram

Zobacz także: “Love Island 9”: Daniel kiedyś wyglądał zupełnie inaczej. Możecie się zdziwić

źródło: Polsat, Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej