“Love Island 9”: WIELKI FINAŁ. Zobaczcie, kto wygrał!

14 kwietnia 2024
Przez: : W.M.

Na ten moment czekali wszyscy fani Love Island! Po sześciu emocjonujących tygodniach w końcu poznaliśmy zwycięzców randkowego reality-show. Zobaczcie, która para wygrała nową edycję Love Island i w czyje ręce trafiła nagroda główna w wysokości 100 tys. złotych.

Program Love Island to bez wątpliwości jeden z najbardziej lubianych randkowych reality-show, które w Polsce doczekało się już kilku sezonów. Właśnie dobiegła końca 9 edycja Wyspy miłości, w której poznaliśmy piękne singielki i atrakcyjnych singli, którzy zdecydowali się zamieszkać w hiszpańskiej willi, nie tylko po to, aby przeżyć ogromną życiową przygodę, ale przede wszystkim, aby znaleźć swoje drugie połówki.

Finał Love Island 9

Program ten przyciąga widzów swoją unikalną formułą. Uczestnicy, którzy przybywają na Wyspę Miłości, mają jeden cel, a konkretnie znaleźć prawdziwą miłość. 9. edycja Love Island z pewnością dostarczyła widzom wiele emocji i zaskakujących momentów. W niedzielny wieczór 14 kwietnia, o godzinie 22:00 na antenie TV4 odbył się finał nowego sezonu reality show Love Island

Tegoroczna edycja była pełna niespodzianek i zwrotów akcji, a emocje sięgały zenitu, gdy po sześciotygodniowym pobycie na wyspie, widzowie mieli okazję zdecydować, która z trzech finałowych par zostanie zwycięzcą. W finałowej rozgrywce znalazły się trzy pary: Patrycja i Robert, Zuza i Jarek oraz Asia i Rafał. Tuż przed finałem decyzją widzów z programem pożegnać musieli się Angelika i Mateusz oraz Amanda i Dan, gdyż w ocenie fanów reality-show te dwie pary miały najmniejsze szanse na zbudowanie relacji po programie.

Decyzja o tym, kto zwyciężył w 9. edycji Love Island leżała w rękach widzów, którzy głosowali na swoją ulubioną parę.

Finał Love Island 9, fot. Instagram
Finał Love Island 9, fot. Instagram
Finał Love Island 9, fot. Instagram

Kto wygrał Love Island 9?

Tuż przed ogłoszeniem zwycięzców przez prowadzącą Karolinę Gilon, po kilku tygodniach rozłąki najbliżsi Islanderów przybyli na Wyspę Miłości. Po szczęściu tygodniach możliwość zobaczenia najbliższych na żywo była dla nich ogromnym przeżyciem.

Następnego dnia wszystkie trzy finałowe pary udały się na romantyczne randki. Każda z par miała okazję do głębokich, osobistych rozmów, które pozwoliły im na wzajemne otwarcie się i wyrażenie swoich uczuć. Nie da się ukryć, że sceneria tych spotkań sprzyjała szczerym wyznaniom.

W końcu nadszedł moment ogłoszenia, kto wygrał 9 edycję Love Island!

Trzecie miejsce zajęli Asia i Rafał, natomiast drugie miejsce zajęli Patrycja i Robert.

Zwycięzcami 9 edycji Love Island zostali ZUZA i JAREK!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej