“Love Island 9”: Wiemy, skąd znają się Mati i Nicole. Nie uwierzycie…

27 marca 2024
Przez: : W.M.

Relacja Nicole i Mateusza zdaje się iść w wyjątkowo dobrym kierunku. Islandersi mocno się do siebie zbliżyli i nie ukrywają, że chcą się sparować. Internauci szybko wywęszyli, że Nicole i Mati znali się przed programem Love Island i co więcej, byli już ze sobą na randce!

W ostatnich odcinkach programu Love Island widzowie śledzili rozwijającą się relację pomiędzy Mateuszem a Nicole, która przyniosła wiele emocji i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Mateusz od pewnego czasu starał się budować relację z Oliwią, jednak niespodziewanie pojawiła się Nicole, która wzbudziła jego zainteresowanie. Od tego momentu chłopak skupił na niej swoją uwagę, a między nimi zaczęło iskrzyć. W ostatnim odcinku Love Island widzowie byli świadkami wyjątkowo emocjonujących momentów między Mateuszem a Nicole. Uczestnicy coraz częściej ze sobą rozmawiali, a wieczorem jeszcze bardziej się do siebie zbliżyli, pieczętując rodzące się pomiędzy nimi uczucie namiętnym pocałunkiem.

Mati postanowił opowiedzieć o swoich odczuciach Adrianowi, który szybko przekazał to także Oliwii. Wieczorem Islanderka przeprowadziła z Mateuszem szczerą rozmową, mówiąc mu, że nie wątpi w szczerość intencji Nicole. Następnego dnia powtórzyła to także nowej islanderce, jednak Nicole przekonywała ją, że to, co dzieje się pomiędzy nią a Matim jest szczere.
Nie jest jednak tajemnicą, że Nicole i Mateusz mieli okazję poznać się już przed programem Love Island, o czym zresztą sami mówili przed kamerami. Nie każdy jednak wie, że uczestnicy Love Island byli już wcześniej na… randce!

Nicole i Mateusz znali się przed programem

Chociaż zarówno Nicole, jak i Mateusz nie ujawnili, gdzie dokładnie się poznali, czujni internauci szybko zweryfikowali informacje.
Okazuje się, że Mateusz i Nicole poznali się na kanale GOATS podczas szybkich randek. Ich spotkanie nagrane zostało na filmie “15 DZIEWCZYN vs 15 MĘŻCZYZN – SZYBKIE RANDKI – RED BUTTON”, który już można oglądać w sieci.
Warto również przypomnieć, że zarówno Mati, jak Nicole znani są już widzom z działalności w mediach społecznościowych. 20-letnia Islanderka jest znaną influencerką, natomiast Mateusz zdobył sporą popularność, występując w ostatniej edycji Top Model, gdzie dostał się do finałowej “piętnastki” uczestników.

Myślicie, że relacja Nicole i Mateusza rozwinie się w dobrym kierunku i pomiędzy uczestnikami Love Island naprawdę narodzi się szczere uczucie?

Zobacz także: “Love Island 9”: Widzowie oburzeniu wyrzuceniem Piotra. “Co to jest za SCAM”

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej