“Love Island 9”: Wiki odejdzie z programu? Co zrobi Adrian?

29 marca 2024
Przez: : W.M.

Już w kolejnym odcinku któryś z uczestników będzie musiał opuść Wyspę Miłości. Widzowie podejrzewają, że może to być Wiki. Szykuje się kolejne emocjonujące przeparowanie. Kto odpadnie z Love Island?

Co działo się w Love Island? Odc. 22

W ostatnim odcinku Wyspy miłości Nicole i Mateusz powrócili z randki. Nicole nie kryła entuzjazmu, określając randkę jako udaną i ustalając z Mateuszem, że chcą być tylko dla siebie, budując razem swoją historię. Mateusz podzielił się wrażeniami z chłopakami, a reakcja była wyłącznie pozytywna.
Adrian, rozmawiając z Danem i Mateuszem, wyznał, że cierpi i nadal myśli o Wiki, nie ukrywał, że zależy mu, aby odzyskać jej zaufanie. Koledzy obiecali mu pomóc i postanowili porozmawiać z Wiktorią.
Wśród Islanderów trwały dyskusje na temat powrotu Wiki na wyspę i zachowania Adriana. Mateusz, oferując pomoc Adrianowi, rozmawiał z Wiki, chcąc poznać jej punkt widzenia. W trakcie spotkania dołączyła Nicole, wykazując delikatną zazdrość. Wieczorem wszyscy zebrali się w ogrodzie, gdzie nowy mieszkaniec, Mati, inicjował zabawę i dziękując za ciepłe przyjęcie.
Podczas zabawy Wiki otrzymała smsa. Musiała zdecydować, z którym z chłopaków wybierze się na randkę i niespodziewanie wybrała Matiego. Adrian nie mógł się z tym pogodzić i cały wieczór przeżywał, dlaczego dziewczyna nie wybrała właśnie jego.
Patrycja i Dan spędzili noc w kryjówce. Podekscytowany Islander zabrał Pati do sypialni, jednak ku rozczarowaniu Dana, nie doszło pomiędzy nimi do niczego więcej.
Tymczasem Wiki wróciła z randki z Matim. Adrian zdecydował się na odważny krok i wyznał jej miłość.

Wiki odejdzie z Love Island?

Nie da się ukryć, że emocje na Wyspie miłości z każdym odcinkiem wzrastają, a wszystko za sprawą Adriana i jego miłosnych rozterek. Mimo iż 23-latek stara się odzyskać względy u Wiki, dziewczyna waha się i wydaje się nieugięta.
Produkcja pokazała już zwiastun nowego odcinka Love Island, z którego wynika, że już dzisiaj jedna osoba będzie musiała opuścić Wyspę miłości. Internauci podejrzewają, że może to być Wiki. Czy jeśli ich podejrzenia się potwierdzą, to Adrian wyjdzie za swoją ukochaną?
Przekonamy się już w kolejnym odcinku Love Island, piątek o godz. 22:00 w TV4.

Wiki i Adrian z Love Island, fot. Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej