“Love Island 9”: Znamy już uczestników nowej edycji. Będzie gorąco!

27 lutego 2024
Przez: : W.M.

Już za kilka dni rozpoczyna się nowa edycja randkowego reality-show Love Island. Wyspa miłości. Produkcja zdradziła już sylwetki pierwszych mieszkańców hiszpańskiej willi, którzy szukać będą miłości w programie.

Love Island. Wyspa Miłości to popularne randkowe reality-show, które cieszy się dużym zainteresowaniem wśród widzów na całym świecie, w tym także w Polsce. W każdej edycji poznajemy grupę singielek i singli, którzy zamieszkują razem w luksusowej willi na pięknej, słonecznej wyspie. Celem uczestników jest znalezienie miłości oraz utrzymanie się w programie jak najdłużej, aby wygrać nagrodę pieniężną. Jest o co walczyć, gdyż dla pary która wygra, przewidziana jest nagroda w wysokości aż 100 tys. złotych.

Love Island 8 już w marcu. fot Instagram,

Uczestnicy spędzają wspólnie czas, uczestniczą w różnych zadaniach i konkurencjach, ale przede wszystkim muszą się poznawać. Uczestnik, który podczas przeparowania zostanie bez pary, musi opuścić Wyspę miłości.

Już 4 marca nowa edycja Love Island, której prowadzącą ponownie została Karolina Gilon.
9 sezon Wyspy miłości będzie emitowany na antenie TV4, jednak w porównaniu do poprzedniego sezonu, odcinki będą nadawane o późniejszej godzinie, tj. o 22:00.

Uczestnicy Love Island 9

Na ten moment zdecydowanie czekali wszyscy fani reality-show Wyspa Miłości. Do rozpoczęcia kolejnej edycji Love Island zostało już tylko kilka dni. Tuż przed premierą produkcja postanowiła zrobić widzom niespodziankę i pokazała sylwetki pierwszych Wyspiątek. Następnie zaczęła pokazywać ich w całej okazałości.

Zdecydowanie wszyscy nie mogą doczekać się rozpoczęcia emisji reality-show, która zapowiada się niezwykle emocjonująco. Przypominamy, że tym razem uczestnicy zamieszkają w innej willi i czekać mają ich zupełnie nowe zadania i konkurencje.

“Dobra edycja się szykuje!”

“Już nie mogę doczekać się nowych odcinków” – komentują internauci

Uczestnicy Love Island 9

A Wy czekacie na kolejny sezon Love Island?

Zobacz także: “Love Island 9”: Będą zmiany! Zobaczcie, jak wygląda nowa willa!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej