“Love Island 9”: Zuza zostawi Jarka? Związki par wiszą na włosku!

3 kwietnia 2024
Przez: : W.M.

Niedawno do hiszpańskiej willi weszło pięć nowych Islanderek, a dotychczasowe uczestniczlki musiały przenieść się do Casa Nova. Atrakcyjne wyspiarki robią wszystko, aby mężczyźni zapomnieli o swoich partnerkach. Zuza była wściekła widząc zachowanie Jarka, ale rozczarowania nie ukrywały także pozostałe dziewczyny.

Co wydarzyło się w Love Island? Odc 25

W najnowszym odcinku Love Island napięcie sięgnęło zenitu. Gra “Usta i karta” podgrzała atmosferę, zmuszając uczestników do wykonania wyzwań określonych przez losowy SMS. Nowoprzybyłe uczestniczki doskonale odnalazły się w nowej sytuacji, a mężczyźni cieszyli się z pikantnej zabawy.
Po zakończeniu gry uczestnicy udali się na rozmowy. Mateusz otwarcie wyraził zainteresowanie Angeliką, natomiast Dan znalazł wspólny język z dużo młodszą od siebie Amandą, która wyraziła zainteresowanie Islanderem. Z kolei Rafał przeprowadził poważną rozmowę z Sylwią, która konsekwentnie sugerowała, że Asia nie jest dla niego odpowiednią partnerką. Co więcej, nowa uczestniczka podjęła odważny krok, zmieniając tapetę w telefonie Rafała na swoje zdjęcie, sygnalizując tym samym zainteresowanie chłopakiem.
W willi Casa Nova uczestniczki wyraziły tęsknotę za partnerami. Patrycja stwierdziła, że brakuje jej Dana, Asia wyznała, że zaczyna odczuwać zazdrość o Rafała, a Nicole wyraziła wątpliwości co do kierunku, w którym zmierza jej relacja z Matim.

Dziewczyny miały możliwość podejrzenia, co dzieje się w willi chłopaków. Widok nowych uczestniczek w łóżkach ich partnerów i rosnąca bliskość między nimi wywołały falę niezadowolenia. Dan skrytykował Patrycję, nazywając ją nudną, a Rafał nie bronił Asi przed krytyką Sylwii, która nazwała ich relację toksyczną. Uczestniczki były w szoku, dochodząc do wniosku, że jedynie Jarek pozostaje lojalny.

Wieczorem dziewczyny obserwowały kolejne odważne zabawy chłopaków, co pogłębiło ich zmartwienia. Patrycja słysząc, co mówi o niej Dan, załamała się emocjonalnie i zalała się łzami.

Które związki nie przetrwają Casa Nova?

Chociaż nowe uczestniczki pojawiły się w willi niedawno, mężczyźni szybko wyrazili fascynację nowymi Islanderkami. Szczególnie zaniepokojone były Asia, Nicole i Patrycja, ale również pozostałe uczestniczki zaczęły odczuwać rozczarowanie. Nawet Zuza, obserwując Jarka w zabawie z jedną z nowych dziewczyn, była wyraźnie wściekła.

Widzowie nie mają wątpliwości, że część dotychczasowych związków w Love Island nie przetrwa i martwią się o przyszłość relacji między Zuzią a Jarkiem.

Love Island, fot Instagram
Love Island, fot Instagram
Love Island, fot Instagram
Love Island, fot Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej