Połącz się z nami

„Love Island”: Adzie puściły hamulce! Kryzys w związku Sylwii i Bartka!

Rozrywka

„Love Island”: Adzie puściły hamulce! Kryzys w związku Sylwii i Bartka!

To już trzeci tydzień miłosnych perypetii mieszkańców hiszpańskiej wyspy. Do wyspiarzy dołączyli bliźniacy Piotr i Paweł oraz Agnieszka. Ale to nie oni wprowadzili największe zamieszanie! Zdecydowaną sprawczynią zamętu w programie stała się Ada! Co takiego uczyniła?Love Island”: Adzie puściły hamulce!

W tym programie codziennie coś się dzieje. A sytuacja zmienia się jak w kalejdoskopie. Sylwia z Bartkiem chcieli przekonać się, czy mogą jeszcze bardziej wzmocnić swój „związek” udając się do kryjówki. Niestety Ada przyczyniła się do tego, że ta dwójka przechodzi swój pierwszy poważny kryzys!

View this post on Instagram

Pozdrowienia z kryjówki ? #takjakbyromantycznie #szampan #przekąski #kochajalborzuć

A post shared by Love Island. Wyspa Miłości (@loveislandwyspamilosci) on

„Love Island: Adzie puściły hamulce!

Ada Śledź to bez wątpienia jedna z najbardziej charakterystycznych uczestniczek, która od samego początku mówiła, że w tym programie stawia tylko na siebie. Jej podboje do każdego z mężczyzn są na porządku dziennym, a ona nie potrafi się zdecydować na jednego z nich. Niemniej jednak, każda z osób powoli zaczyna się przekonywać, jaka naprawdę jest ta najmłodsza uczestniczka show!

Ada wciąż jest w parze z Mikołajem, który jak sam powiedział, jest zażenowany jej zachowaniem. W międzyczasie nie zapomniała flirtować z Damianem, który jest w parze z Moniką. Swoje zaloty zaczęła również okazywać jednemu z bliźniaków, Pawłowi. Jednak to sytuacja z Bartkiem wkurzyła fanów programu, przez co jego „związek” z Sylwią przechodzi poważny kryzys!

Sylwia i Bartek przechodzą kryzys!

Bartek od jakiegoś już czasu dał Sylwii do zrozumienia, że chce tylko i wyłącznie skupić się na niej. Jego romantyczna kolacja i noc spędzona w kryjówce tylko potwierdziły kobiecie, że chłopak jest godny uwagi. Sylwia jest jedną z mniej kontrowersyjnych uczestniczek i wyraźnie widać, że zaczęło jej zależeć na Bartku.

Po upojnej nocy w kryjówce Sylwia była już pewna, że może zaufać Bartkowi. Lecz w tym programie nie można być niczego ani nikogo pewnym w 100%. Bartek coraz więcej swojego czasu zaczął spędzać z Adą, której przed pójściem do kryjówki wyznał, że to właśnie z nią wolałby się tam znaleźć.

„Wolałbym z Tobą iść do tej sypialni niż z Sylwią.”

Po tym wyznaniu udał się ze swoją programową partnerką do kryjówki, gdzie spędzili naprawdę upojne chwile.

Następnego dnia Ada nie mogła nie wykorzystać tej sytuacji i opowiedziała o wszystkim Sylwii, która była wyraźnie załamana postępowaniem Bartka. Nie mogła uwierzyć, że mógł jej coś takiego zrobić. Stwierdziła, że nie umie mu zaufać i nie wie, czy ich dalsza relacja ma sens.

Chłopak był wyraźnie załamany i nie krył łez. Po poradzie Mikołaja postanowił zawalczyć jeszcze raz o względy brunetki.

Czy mu się to uda i Sylwia będzie potrafiła zaufać mu na nowo? A może podczas następnego przeparowania nie wybiorą już siebie?

Bez wątpienia z tym programem nie można się nudzić i nikt nie wie, co następnym razem wymyśli Ada!
Myślicie, że Sylwia i Bartek pokonają kryzys?

Więcej zdjęć i filmików z Wyspy Miłości znajdziecie TUTAJ!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Rozrywka

Do góry