“Love Island”: Była dziewczyna Matiego skomentowała jego związek z Karoliną Gilon!

3 kwietnia 2024
Przez: : M.S.

Mateusz Świerczyński i Karolina Gilon jakiś czas temu ogłosili, że są parą. Jak na ich relację zareagowała Sandra Dorsz, która w programie “Love Island” tworzyła związek z Matim? Jej słowa wielu mogą zaskoczyć!

Mateusz i Sandra byli parą po “Love Island 7”

Mateusz Świerczyński był jednym z uczestników 7. edycji randkowego reality-show. Na początku programu stworzył parę z Alicją i chociaż wydawać się mogło, że ten duet dotrwa do finału, to w międzyczasie piękna blondynka musiała opuścić program. Mati długo nie rozpaczał po stracie ukochanej w programie. W Casa Amor poznał Sandrę Dorsz, z którą stworzył stabilną parę. Zakochanym udało się dotrzeć do finału, a po programie kontynuowali swój związek.

Miłość Sandry i Mateusza nie trwała jednak długo. Para rozstała się niedługo po zakończeniu “Love Island“, a kilka miesięcy później w mediach pojawiły się spekulacje na temat nowej ukochanej Matiego.

Gilon i Świerczyński są parą!

Kilka tygodni temu czujni fani Karoliny Gilon zauważyli, że prowadzącą Love Island łączy coś z byłym uczestnikiem 7. edycji tego randkowego reality-show. Internauci przeprowadzili śledztwo i nie mieli wątpliwości, że Mateusz i Karolina są parą.

Zakochani długo milczeli i nie przyznawali się do łączącego ich uczucia. W końcu po kilku tygodniach para potwierdziła swój związek. Od tego czasu Karolina i Mati często publikują wspólne kadry ze swojego życia, nie szczędząc sobie czułości i pięknych wyznań.

Alicja o nowym związku Mateusza i Karoliny

Na temat związku tej pary jakiś czas temu wypowiedziała się Alicja, z którą Świerczyński tworzył parę w “Love Island”. Była partnerka Matiego przyznała, że o jego nowym związku wie już od dłuższego czasu i początkowo była nieco zdziwiona. Jednakże Ostrouch życzy zakochanym jak najlepiej:

“Mówiąc szczerze to małe zaskoczenie przeżyłam gdy się o tym dowiedziałam już dobre kilka miesięcy temu, ale zaskoczenie na zasadzie ale niespodzianka, a nie złość czy zazdrość. W programie nie zauważyłam, żeby coś ich łączyło. Teraz jeżeli ich drogi się zeszły to ja życzę jak najlepiej, między mną a Matim nie ma złej krwi i życzę mu/im wszystkiego dobrego.

Karolina Gilon i Mateusz Świerczyński

ZOBACZ TAKŻE: Alicja komentuje związek Karoliny Gilon i Matiego

Sandra Dorsz komentuje związek Gilon i Świerczyńskiego!

Teraz na temat związku Gilon i Świerczyńskiego wypowiedziała się była dziewczyna Matiego, Sandra Dorsz. W rozmowie z reporterką jednego z portali plotkarskich modelka zapewniła, że nie trzyma kciuki za nowy związek swojego byłego chłopaka:

Najważniejsze jest to żeby obie osoby w relacji były szczęśliwe. Myślę, że są szczęśliwi skoro są ze sobą więc ja trzymam kciuki cały czas, wspieram i moim zdaniem super. Co to za różnica czy uczestnik czy nie wiem?-

Sandra Dorsz
Sandra Dorsz, SK:, , fot. Niemiec/AKPA

Spodziewaliście się tak miłych słów ze strony byłych dziewczyn Mateusza?

My trzymamy kciuki za ten związek!

Źródło: party, Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej