„Love Island”: Caroline i Mateusz poinformowali o rozstaniu. Fani zawiedzeni

6 lipca 2021
Przez: : W.M.

Związek zwycięzców trzeciej edycji Love Island kwitł z każdym dniem, jednak niestety ich drogi musiały się rozejść. Caroline i Mateusz poinformowali o rozstaniu. Internauci ruszyli na pomoc i pocieszają zwyciężczynię reality-show.

https://www.instagram.com/p/CPQxiBpMvDr/

Trzeci sezon Love Island

Randkowe programy przeżywają prawdziwe odrodzenie w polskiej telewizji. Za nami już trzy edycje bijącego rekordy popularności reality-show Love Island. Wyspa miłości, ale niedawno ruszył casting do kolejnego sezonu, co oznacza, że niebawem na ekrany powróci program, w którym islandersi łączą się w pary i walczą o miłość.

Finał trzeciego sezonu Love Island wyemitowany został 11 kwietnia. Niespełna trzy miesiące temu poznaliśmy zwycięzców Wyspy miłości, którymi zostali Caroline Juchniewicz oraz Mateusz Zacharczuk. Mimo iż w finale para rywalizowała także z Walerią i Piotrkiem oraz Anią i Czarkiem, widzowie zdecydowali, że wygrana w wysokości 100 tys. zł. powinna trafić właśnie do CJ i Matiego, którzy zgodnie przyznali, że wybierają miłość.

Caroline i Mateusz poinformowali o rozstaniu

Od zakończenia emisji ostatniego sezonu Love Island minęło już wiele tygodni. Mimo iż w hiszpańskiej willi, gdzie mieszkali uczestnicy, narodziło się wiele związków, nie wszystkie relacje przetrwały po programie. Jako pierwsi o swoim rozstaniu poinformowali Stella oraz Piotr, a wkrótce okazało się, że nie przetrwał także związek finalistów reality-show Ani i Czarka.

Zobacz: Czarek z Love Island ma już dziewczynę po programie

Caroline i Mateusz, którzy w programie poza pieniędzmi wygrali coś znacznie cenniejszego, czym jest miłość, od wielu tygodni udowadniają, że uczucie, które ich połączyło, jest szczere. Niestety para poinformowała obserwatorów na Instagramie o swoim rozstaniu. Naszych czytelników uspokajamy. Związek CJ i Mateusza ma się dobrze, jednak Caroline postanowiła na dwa tygodnie wylecieć do Kanady, gdzie mieszkała przez wiele lat.

https://www.instagram.com/p/CQ-zBvgMXcQ/

Pod ostatnim zdjęciem, na którym Caroline informuje, że musi na chwilę rozstać się z ukochanym, pojawiło się wiele komentarzy od fanów, którzy wierzą, że rozłąką tylko umocni ich uczucie.

“Wierze że wytrzymacie”

Także Mateusz pożegnał swoją partnerkę na Instagramie.

“Aww baby that’s so cute!! 🥺 Już tęsknie i nie mogę się doczekać jak wrócisz”

Trzymacie kciuki za związek Caroline i Mateusza?

źródło: Instagram Caroline Juchniewicz

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej