Połącz się z nami

„Love Island”: Caroline i Mateusz poinformowali o rozstaniu. Fani zawiedzeni

Caroline i Mateusz poinformowali o rozstaniu

News

„Love Island”: Caroline i Mateusz poinformowali o rozstaniu. Fani zawiedzeni

Związek zwycięzców trzeciej edycji Love Island kwitł z każdym dniem, jednak niestety ich drogi musiały się rozejść. Caroline i Mateusz poinformowali o rozstaniu. Internauci ruszyli na pomoc i pocieszają zwyciężczynię reality-show.

Trzeci sezon Love Island

Randkowe programy przeżywają prawdziwe odrodzenie w polskiej telewizji. Za nami już trzy edycje bijącego rekordy popularności reality-show Love Island. Wyspa miłości, ale niedawno ruszył casting do kolejnego sezonu, co oznacza, że niebawem na ekrany powróci program, w którym islandersi łączą się w pary i walczą o miłość.

Finał trzeciego sezonu Love Island wyemitowany został 11 kwietnia. Niespełna trzy miesiące temu poznaliśmy zwycięzców Wyspy miłości, którymi zostali Caroline Juchniewicz oraz Mateusz Zacharczuk. Mimo iż w finale para rywalizowała także z Walerią i Piotrkiem oraz Anią i Czarkiem, widzowie zdecydowali, że wygrana w wysokości 100 tys. zł. powinna trafić właśnie do CJ i Matiego, którzy zgodnie przyznali, że wybierają miłość.

Caroline i Mateusz poinformowali o rozstaniu

Od zakończenia emisji ostatniego sezonu Love Island minęło już wiele tygodni. Mimo iż w hiszpańskiej willi, gdzie mieszkali uczestnicy, narodziło się wiele związków, nie wszystkie relacje przetrwały po programie. Jako pierwsi o swoim rozstaniu poinformowali Stella oraz Piotr, a wkrótce okazało się, że nie przetrwał także związek finalistów reality-show Ani i Czarka.

Zobacz: Czarek z Love Island ma już dziewczynę po programie

Caroline i Mateusz, którzy w programie poza pieniędzmi wygrali coś znacznie cenniejszego, czym jest miłość, od wielu tygodni udowadniają, że uczucie, które ich połączyło, jest szczere. Niestety para poinformowała obserwatorów na Instagramie o swoim rozstaniu. Naszych czytelników uspokajamy. Związek CJ i Mateusza ma się dobrze, jednak Caroline postanowiła na dwa tygodnie wylecieć do Kanady, gdzie mieszkała przez wiele lat.

Pod ostatnim zdjęciem, na którym Caroline informuje, że musi na chwilę rozstać się z ukochanym, pojawiło się wiele komentarzy od fanów, którzy wierzą, że rozłąką tylko umocni ich uczucie.

„Wierze że wytrzymacie”

Także Mateusz pożegnał swoją partnerkę na Instagramie.

„Aww baby that’s so cute!! 🥺 Już tęsknie i nie mogę się doczekać jak wrócisz”

Trzymacie kciuki za związek Caroline i Mateusza?

źródło: Instagram Caroline Juchniewicz

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w News

Do góry