Połącz się z nami

„Love Island”: Magda i Wiktor zdradzili, co zrobią z wygranymi pieniędzmi

Magda i Wiktor nagroda

Rozrywka

„Love Island”: Magda i Wiktor zdradzili, co zrobią z wygranymi pieniędzmi

Magda i Wiktor w finale Love Island wygrali 100 tys. złotych. Co zrobią z taką kwotą? Zwycięzcy zdradzili, jakie mają już plany.

Finał Love Island

Na ten dzień czekało wielu fanów randkowego reality-show stacji Polsat. 10 października odbył się wielki finał czwartej edycji Love Island. Wyspa Miłości. W finałowym odcinku znalazły się trzy pary, które zdaniem widzów i innych uczestników programu miały największe szanse na prawdziwą miłość.

W finale Love Island o zwycięstwo walczyli Magda i Wiktor, Paulina i Andrzej, a także Aleksandra i Armando. O tym, która para wygra, decydowali widzowie, którzy oddawali głosy na swoich faworytów. Okazało się, że największe zaufanie wśród fanów programu zdobyli Magda i Wiktor, gdyż to oni otrzymali najwięcej głosów i wygrali ostatni sezon Love Island. Co ciekawe, przewaga głosów, jaką oddali na zwycięzców programu widzowie, była naprawdę spora.

Plany Magdy i Wiktora

Magda i Wiktora zostali zwycięzcami czwartej edycji Love Island. Wyspa miłości. W finale to Wiktor wylosował kopertę z pieniędzmi, dlatego to on mógł zdecydować, co zrobi z całą kwotą. Ostatecznie mężczyzna bez wahania stwierdził, że nagroda należy także do Magdy, dlatego para podzieliła się nagrodą.

Gdy emocje nieco opadły, Karolina Gilon porozmawiała ze zwycięzcami Love Island, pytając się o ich wspólne plany. Co Magda i Wiktor chcą zrobić po powrocie do Polski, a także, czy wiedzą, na co przeznaczą 100 tys. złotych, które wygrali.

„Plany są proste, ja się przenoszę do Warszawy. Będziemy mieszkać razem. A za nagrodę prawdopodobnie pojedziemy sobie na jakieś wakacje jeszcze.”

Zobacz także: Co z nowym sezon Love Island? Prowadząca zdradziła prawdę.

Magda przyznała, że będąc w programie, nie planowali z Wiktorem, na co mogliby wydać taką kwotę.

„Później się zobaczy, bo nie planowaliśmy, co zrobimy z nagrodą.”

Jedno jest pewne. Zwycięzcy Love Island wspólnie podejmą decyzję, co zrobią z wygraną.

„Razem będziemy rządzić pieniędzmi” – dodała Magda dla portalu Pomponik.pl

Love Island finał
Love Island 4, day42, finale, Polsat/Piotr Filutowski

źródło: Pomponik.pl/Instagram Love Island/materiały prasowe Polsat

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Rozrywka

Do góry