Połącz się z nami

„Love Island”: Monika Kozakiewicz przeszła ogromną metamorfozę od czasu udziału w reality-show

Monika z Love Island kiedyś

Moda i uroda

„Love Island”: Monika Kozakiewicz przeszła ogromną metamorfozę od czasu udziału w reality-show

Jedna z uczestniczek pierwszej edycji Love Island pokazała, jak zmienił się jej wygląd na przełomie dwóch lat. Zobaczcie, jak zmieniła się Monika Kozakiewicz. Widać różnicę?

View this post on Instagram

A post shared by Monika Kozakiewicz (@moniakej)

Program Love Island

Pierwszy odcinek premierowego sezonu polskiej edycji Love Island pojawił się w polskiej telewizji 2 września 2019. Reality-show oparte na brytyjskim formacie, prowadzone przez Karolinę Gilon, w krótkim czasie zyskało ogromną rzeszę fanów. Widzowie polubili uczestników, którzy zgłosili się do programu w celu odnalezienia miłości swojego życia i przeżycia ogromnej przygody, dlatego z ciekawieniem śledzili ich losy w hiszpańskiej willi.

Z każdym tygodniem z programem żegnała się kolejna osoba, a jej miejsce zajmował inny uczestnik lub uczestniczka. Zasada programu była bardzo prosta. W willi Love Island nie było miejsca dla singli, dlatego szanse na pozostanie w programie miały jedynie te osoby, które były w parze.

Pierwszy sezon Wyspy Miłości wygrali Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak, którzy kilka miesięcy temu ogłosili swoje rozstanie.

Monika z Love Island

Jedną z uczestniczek pierwszej edycji Love Island była między innymi Monika Kozakiewicz. Atrakcyjna blondynka sparowała się w willi z kilkoma islandersami, jednak dopiero gdy jej partnerem został Paweł Tyburski, wydawało się, że Monika w końcu stworzy udany związek. Niestety pozostali wyspiarze nie uwierzyli w szczerość ich uczuć i wytypowali ich do opuszczenia programu niedługo przed wielkim finałem.

Ostatecznie Monika i Paweł przez długi czas po zakończeniu udziału w Love Island tworzyli zgraną parę, jednak związek ten zakończył się w dosyć burzliwej atmosferze.

Chociaż od udziału Kozakiewicz w reality-show Love Island minęły już prawie dwa lata, była wyspiarka nie daje o sobie zapomnieć. Monika aktywnie prowadzi swój profil w mediach społecznościowych i skupia się na swojej pracy, gdyż na co dzień pracuje jako wizażystka.

Właśnie ostatnio Monika na prośbę obserwatorów pokazała, jak zmieniła się od czasu swojego udziału w Love Island.

Monika Kozakiewicz metamorfoza
Jak zmieniła sie Monika Kozakiewicz?

Jak widać na zdjęciach, które udostępniła Kozakiewicz, widoczną zmianą w jej wyglądzie jest ciemniejszy kolor włosów oraz powiększony biust.

Oglądaliście odcinki Love Island z udziałem Moniki? Dużo się zmieniła?

źródło: Instagram Monika Kozakiewicz

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Moda i uroda

Do góry