“Love Island”: Ola jest już po ślubie?! Zdjęcia byłej Islanderki zaskoczyły fanów!

3 kwietnia 2024
Przez: : W.M.

Ola Tomala aż dwukrotnie szukała miłości w randkowym reality-how “Love Island”. Teraz była Islanderka pokazała się w sukni ślubnej, a fotki wprowadziły jej obserwatorów w lekkie zaskoczenie. Ola z Love Island wzięła ślub?

Na początku marca rozpoczęła się emisja dziewiątej edycji “Love Island“. Program ten, cieszący się niesłabnącą popularnością wśród widzów, ponownie pokazuje, jak grupa singli próbuje znaleźć miłość pod okiem kamer.

Love Island” to format, który zyskał międzynarodową sławę, przyciągając przed telewizory wielu widzów. Uczestnicy show, zamknięci w luksusowej willi, uczestniczą w różnych zadaniach i randkach, a ich głównym celem jest znalezienie partnera i utrzymanie się w programie aż do wielkiego finału.

Mimo że historia pokazała, iż większość par, które poznały się na wyspie miłości, ostatecznie się rozstała, znajdziemy też wyjątki potwierdzające regułę. Kilku uczestników programu Love Island może pochwalić się trwałymi związkami, które rozkwitły dzięki ich udziałowi w show. Te szczęśliwe pary dowodzą, że miłość znaleziona przed kamerami może przetrwać próbę czasu.

Ola z Love Island wzięła ślub?

Ola Tomala bez wątpienia jest jedną z najbardziej barwnych byłych uczestniczek reality-show. Jej barwna osobowość dała się poznać w 4 edycji randkowego reality-show, ale Ola pojawiła się także w 7 sezonie programu, ponownie pojawiać się w willi z nadzieją, że odnajdzie swoją drugą połówkę.

Niestety udział w “Love Island” nie skończył się dla Oli znalezieniem miłości, ale była uczestniczka nie poddaje się w nadziei, że kiedyś pozna mężczyznę, z którym stworzy szczęśliwy związek. Nie da się ukryć, że jedne z ostatnich zdjęć, które pojawiły się na profilu Oli w mediach społecznościowych, wprowadziły w obserwatorów w nie małe zdziwienia. Tomala pokazała się bowiem w sukni ślubnej, a część z internautów mogła pomyśleć, że była uczestniczka “Love Island” wzięła ślub.

Ola Tomala szybko rozwiała wątpliwości i wyjaśniła, że wystąpiła wyłącznie w roli modelki.

“Spokojnie 🙂 ja tylko w roli modelki na szkoleniu z makijażu ślubnego” – napisała Ola

Fani Oli byli zachwyceni jej nowymi zdjęciami w sukni ślubnej. Podziwiali nie tylko stylizację, ale także piękny makijaż.

“WOW! Cudnie Olcia!”
“Jejku ale piękna”
“O rety Oleńko jaka ślicznie wyglądasz pięknie wręcz obłędnie”

Ola z Love Island ,fot, Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej