“Love Island”: Pamiętacie wszystkie te pary? To oni wygrywali w programie!

5 kwietnia 2024
Przez: : W.M.

Love Island, Wyspa miłości to jedno z najbardziej lubianych randkowych reality-show, które doczekało się już 9 sezonów. Pamiętacie wszystkie pary, które dotychczas wygrywały Love Island? Czy któraś z nich do dziś jest razem?

Reality- show Love Island. Wyspa miłości zyskało ogromną popularność na całym świecie. Program zadebiutował na polskich ekranach w 2019 roku, a do tej pory widzowie mieli okazję śledzić aż dziewięć sezonów tej emocjonującej i pełnej niespodzianek produkcji.

W Love Island grupa singli, zarówno kobiet, jak i mężczyzn trafia na malowniczą wyspę, gdzie w izolacji od zewnętrznego świata ma za zadanie nawiązywać relacje. Uczestnicy mieszkają razem w luksusowej willi, a ich celem jest znalezienie miłości. Niespodziewane zwroty akcji, w tym wprowadzanie nowych uczestników, często komplikują relacje między uczestnikami.

Ogromną rolę w programie odgrywają widzowie, którzy mogą głosować na swoje ulubione pary. To właśnie głosy publiczności często decydują o tym, kto pozostanie w programie, a kto będzie musiał opuścić wyspę miłości. Do finału dostaje się kilka par, ale tylko jedna wygrywa. Decydują o tym widzowie. Główna nagroda w polskiej edycji wynosi 100 tysięcy złotych.
Program Love Island. Wyspa miłości, który od pierwszego sezonu prowadzony jest przez Karolinę Gilon, cieszy się dużą popularnością w Polsce. Nie da się ukryć, że uczestnictwo w programie często staje się trampoliną do kariery medialnej dla wielu uczestników, którzy po zakończeniu programu zostają rozpoznawalnymi postaciami w polskim show-biznesie.

Które pary wygrały Love Island?

W ciągu wszystkich sezonów Love Island, które do tej pory miały miejsce, wiele par przeszło przez próbę czasu i różnorodne wyzwania, aby ostatecznie stanąć na podium jako zwycięzcy. Przypominamy, które pary zdołały przekonać do siebie widzów i zdobyć ich serca, wygrywając polską edycję Love Island. Od pierwszego sezonu, który zadebiutował w 2019 roku, do najnowszych edycji. Czy zwycięzcy, którzy przed kamerami nie raz wyznawali sobie uczucia, nadal są razem?

Zwycięzcy Love Island 1 edycja – Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak

Sylwia i Mikołaj z Love Island

Sylwia i Mikołaj po zakończeniu udziału w programie byli razem, jednak ich związek nie przetrwał, a para rozstała się w burzliwej atmosferze.


Zwycięzcy Love Island 2 – Julia Nowakowska i Dominik Grot

Julia i Dominik z Love Island

Związek tej pary także nie przetrwał i rozpadł się aktorko po zakończeniu programu.


Zwycięzcy Love Island 3 – Caroline Juchniewicz i Mateusz Zacharczuk

Caroline i Mateusz z Love Island

Mimo iż para raz przekazała fanom, że zdecydowali się rozstać, miłość zwyciężyła. Caroline i Mateusz jako nieliczni uczestnicy Love Island wciąż są razem i często chwalą się uczuciem, które ich połączyło.

Zwycięzcy Love Island 4 – Magdalena Lichota i Wiktor Biernacki

Magda i i Wiktor z Love Island

Także i ta para nadal tworzy udany związek. Co więcej, zwycięzcy 4 edycji Wyspy miłości są już nawet zaręczeni.

Zwycięzcy Love Island 5 – Josie Kwaśniewska i Kuba Galica

Josie i Kuba z Love Island

Mimo iż wielu fanów randkowego reality-show trzymało kciuki za tę parę, Josie i Kuba rozstali się, informując o tym w wydanym przez siebie oświadczeniu.

Zwycięzcy Love Island 6 – Angelina Zaichenko i Aleksandr Sasha Muzheiko

Angelina i Sasha z Love Island

Zwycięzcy 6 sezony rozstali się niedługo po zakończeniu udziału w show. Jak przyznali, kluczowym powodem rozpadu ich relacji, była dzieląca ich odległość.

Zwycięzcy Love Island 7 – Agata Paź i Hubert Wicher

Agata i Hubert z Love Island

Agata i Hubert zdobyli serca widzów i wygrali Love Island miażdżącą głosów fanów. Niestety także i ta para zdecydowała się rozstać.

Zwycięzcy Love Island 8 – Laura Gołaszewska i Armin Pawlak

Laura i Armin z Love Island

Laura i Armin to także jedna z nielicznych par, których relacja przetrwała po zakończeniu udziału w randkowym reality-show.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej