Połącz się z nami

„Love Island”: Waleria i Piotrek pochwalili się szczęśliwą nowiną

Waleria i Piotrek z love island podjęli ważna decyzje

Z życia gwiazd

„Love Island”: Waleria i Piotrek pochwalili się szczęśliwą nowiną

Waleria i Piotrek, których miłość rozpoczęłą się dzięki programowi Love Island, postanowili podzielić się ze swoimi fanami radosną nowiną.

Love Island. Wyspa miłości

Trzecią edycja Love Island już za nami. Stacja Polsat ogłosiła casting do kolejnego sezonu randkowego reality-show, co oznacza, że wkrótce kolejne samotne osoby otrzymają szanse na przeżycie wielkiej przygody i poznanie swojej drugiej połówki.

Love Island. Wyspa miłości to program, do którego zgłaszają się single i singielki, szukający prawdziwej miłości. Jak sie okazuje, reality-show faktycznie pomaga połączyć samotne serce. W ostatniej edycji randkowego reality-show stacji Polsat narodziło się kilka związków. Poza zwycięzcami Wyspy Miłości – Caroline i Mateuszem, po programie swoim uczuciem cieszą się także Waleria i Piotrek. Czy w nadchodzącej wielkim i krokami czwartej edycji Love Island także połączą się samotne serca? Tego nie wiemy, jednak z całą pewnością widzów programu czekać będą wielkie emocje.

Waleria i Piotrek pochwalili się szczęśliwą nowiną

Waleria i Piotrek poznali się w hiszpańskiej willi i prawie od razu „wpadli sobie w oko”. Ostatecznie para doszła aż do finału i decyzją widzów zajęła wysokie drugie miejsce. Po powrocie do Polski islandersi często podkreślali, że połączyło ich prawdziwe i silne uczucie.

Były wyspiarze aktywnie prowadzą swoje profile w mediach społecznościowych, dzięki którym ich fani wiedzą, co dzieje się w ich życiu. Właśnie ostatnio Piotrek postanowi odpowiedzieć na kilka pytań zainteresowanych internautów. Okazuje się, że dzieląca Walerię i Piotrka odległość, to już przeszłość. Para postanowiła razem zamieszkać.

„Kiedy zamieszkacie z Jagódka razem?” – zapytał fan

„Już mieszkamy” – zdradził Piotrek

Waleria i piotrek z love island
Waleria i Piotrek z Love Island podjęli ważną decyzję

Na pytanie o oświadczyny, Jakimczuk nie był już tak wylewny.

Waleria i Piotrek po programie
Waleria i Piotrek z Love Island podjęli ważną decyzję

Przypominamy, że niedawno Waleria wyznała w jednym z wywiadów, że przyjęłaby oświadczyny od ukochanego.

Zobacz także: Waleria i Piotrek niebawem wezmą ślub?

Trzymacie kciuki za związek Walerii i Piotrka?

źródło: Instagram Piotrek Jakimczuk

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry