Połącz się z nami

„Love Island”: Zaskakujący wybór Miki! Wiemy, która wyspiarka odpadła!

Rozrywka

„Love Island”: Zaskakujący wybór Miki! Wiemy, która wyspiarka odpadła!

Nowe uczestniczki nieźle namieszały w hiszpańskiej willi. Magda namieszała w relacji Oliwii i Igora, a Nicki odbiła Kornelii Mikę. Teraz podczas przeparowania to mężczyźni podejmowali decyzję, z którą z wyspiarek chcą spędzić resztę czasu w programie. „Love Island”: Która uczestniczka opuściła wyspę?

Ostatni tydzień nieźle namieszał w życiu islandersów. Do willi weszły dwie uczestniczki, najpierw Nicki, później Magda, która zrobiła piorunujące wrażenie na męskiej części mieszkańców. Piękna brunetka upodobała sobie Igora i to z nim chciała się bliżej poznać. Mężczyzna nie krył zachwytu nad nową uczestniczką i zakończył swoją dotychczasową relację z Oliwią.

O ile wybór Magdy okazał się trafny, to Nicki chyba pożałowała swojej decyzji. W ostatnim odcinku relacja Igora i Madzi bardzo się zacieśniła. Mężczyzna wyznał, że nie żałuje swojej decyzji o zakończeniu związku z Oliwią. Również Magda wydaje się być bardzo zainteresowana swoim partnerem. Oboje pozwalali sobie na coraz to śmielsze gesty i czułości. Zupełnie odwrotnie zadziało się w związku Miki i Nicki. Para dostała szansę na bliższe poznanie podczas randki. Przed wyjściem jednak Nicki zaczęła przejmować swoim wyglądem zmieniając co chwilę fryzurę. Czas oczekiwania na wyjście się wydłużał, zatem produkcja zadecydowała, że zamiast Miki i Nicki na randkę pójdą Dominik i Julia.

Wspólne wyjścia jeszcze bardziej zacieśniło relację tej dwójki, co więcej Dominik i Julia stali się drugą oficjalną parą na Wyspie Miłości.

Niestety nie u wszystkich układa się najlepiej. Kryzys pojawił się w związku Oliwii i Mikołaja. Zły humor pięknej blondynki odbijał się na jej partnerze. Miki wciąż obrywał cokolwiek by nie zrobił. Najwyraźniej 19-tka nie jest jeszcze gotowa na nowy związek po rozstaniu z Igorem.

„Love Island”: Zaskakujący wybór Miki! Wiemy, która wyspiarka odpadła!

Przyszedł czas na przeparowanie. Jako pierwszy swoją partnerkę wybierał Dominik, który nikogo nie zdziwił i wskazał Julię. Igor wybrał Magdę. Następnie przyszedł czas na Mikę, który zaskoczył wszystkich wybierając Kornelię. Rafał wskazał Madzię, a Mikołaj postanowił dać szansę Oliwii. Na końcu wyboru dokonywał Mundek, który chce stworzyć relację z Alicją. Niestety z programem pożegnała się Nicki!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry