“Love Island”: Zwycięzcy reality-show nie są już razem! “też byłem zaskoczony”

10 czerwca 2024
Przez: : W.M.

Magda i Wiktor zaskarbili sobie sympatię widzów w 4 edycji “Love Island” i wygrali randkowe reality-show. Niedawno na oczach widzów zwycięzcy nawet się zaręczyli. Wszystko wskazuje jednak na to, że zwycięzcy “Love Island. Wyspa miłości” rozstali się!

“Love Island. Wyspa miłości” to format telewizyjny, który cieszy się ogromną popularnością zarówno w Polsce, jak i na całym świecie. Program ten przyciąga przed ekrany rzesze widzów, którzy z zapartym tchem śledzą losy uczestników w poszukiwaniu miłości. W ramach show, single i singielki mają szansę na znalezienie drugiej połówki w malowniczej willi w Hiszpanii.

Szczególnie pamiętna okazała się 4. edycja programu, w której Magdalena Lichota i Wiktor Biernacki szybko zwrócili na siebie uwagę zarówno widzów, jak i innych uczestników. Ich chemia była widoczna niemal od pierwszych dni pobytu w willi. Magdalena i Wiktor nie tylko świetnie się rozumieli, ale także nie szczędzili sobie wzajemnych deklaracji uczuć, co czyniło ich jednymi z faworytów programu, dlatego widzowie wybrali ich na zwycięzców.
Ich relacja przeszła na kolejny poziom podczas finałowego tygodnia 6. sezonu, kiedy to Wiktor i Magda ponownie pojawili się w willi. Wtedy zwycięzca Wyspy miłości zdecydował się oświadczyć Magdalenie podczas wspólnej zabawy. Jego pytanie spotkało się z entuzjastycznym “tak” ze strony Magdy, co było jednym z najbardziej emocjonujących momentów ostatnich edycji. Para nie ukrywała swoich planów dotyczących przyszłości, mówiąc otwarcie o zamiarze wzięcia ślubu i założenia rodziny.

Magda i Wiktor z “Love Island” rozstali się, fot. Instagram

Magda i Wiktor z “Love Island” rozstali się!

Niestety, mimo początkowego entuzjazmu i wspólnych planów, niedawno pojawiły się informacje, że zwycięzcy 4. edycji “Love Island. Wyspa miłości” rozstali się.
Magda, która często publikował wspólne zdjęcia i relacje z Wiktorem, w ostatnim czasie nie pokazywała się w towarzystwie swojego narzeczonego. Z profilu zwyciężczyni Wyspy Miłości zniknęły także wspólne zdjęcia. Pod jednym z ostatnich postów Lichoty, pewien internauta wpust zapytał, czy nadal Jest z Wiktorem.

“Jesteście dalej razem?” – napisał jeden z internautów.

Magda z “Love Island” odpowiedziała, że nie!

“Nie” – krótko odpowiedziała

Wiktor także odniósł się do rozstania. Zwycięzca potwierdził informacje o tym, że nie jest już z Magdą. Jak przyznał, sam był zaskoczony tym, co się wydarzyło.

“Tak, ja też byłem zaskoczony” – napisał Wiktor na swoim Instagramie

Potwierdzeniem tego jest fakt, że Wiktor Biernacki pokazał swoim obserwatorom, że własnie przeprowadził się z Warszawy do Bydgoszczy!

Wiktor z Love Island potwierdza rozstanie z Magdą, fot. Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej