“Love Island 8”: Klaudia przesadziła? Widzowie są oburzeni jej zachowaniem

18 września 2023
Przez: : W.M.

W poprzednim odcinku Love Island do uczestników dołączył Łukasz, którego na swojego partnera od razu wybrała Weronika. Także wybór Klaudii był oczywisty jednak słowa, które wypowiedziała, parując się z Arkiem, były wyjątkowo nietaktowne. Karolina Gilon szybko zrugała Islanderkę. Także internauci nie zostawili na niej suchej nitki.

Love Island 8 odc 12

Nowy odcinek Love Island rozpoczął się od przeparowania. Wejście Łukasza zaskoczyło uczestników i nie da się ukryć, że największe wrażenie nowy Islander robił oczywiście na dziewczynach.

Jako pierwsza wybierała Weronika, które bez większego zastanowienia postanowiła sparować się właśnie z Łukaszem.

„Moje serduszko dalej bije do jednej osoby tutaj, mimo tego, że wczoraj nie dała mi raczej wyboru, żeby móc wybrać ją dzisiaj, więc chętnie poznam naszego nowego uczestnika Łukasza.”

Następnie Lori wybrał Bartka, a Ania postanowiła spędzić kolejne dni w parze z Albertem. Przyszedł czas zmian także dla Wiktorii, która w Kręgu Ognia przyznała, że chce poznać bliżej Adama.

Gdy przed wyborem stanęła Klaudia, zrobiło się wyjątkowo niezręcznie. Islanderka miała do wyboru trzech chłopaków Bartka R., Armina i Arka. Uczestniczka wiedząc, że Armin i Bartek są już w trwałych relacjach z dziewczynami, nie chciała rozbijać tych par, więc wyraźnie niezadowolona wskazała na swojego partnera Arka. Sporo emocji wzbudziło między innymi jej uzasadnienie.

„Z racji tego, że widzę, że do wyboru zostały trzy osoby, jestem zmuszona wybrać Arka”.

Karolina Gilon nie ukrywała, że słowa Klaudii były nie na miejscu.

„To nie są kolonie i tutaj nikt nie jest do niczego zmuszony, więc jeśli to jest jakiś przymus to może lepiej opuścić Wyspę miłości jeśli nie widzicie tutaj dla siebie.”

Jak można było się spodziewać, następnie Laura sparowała się z Arminem a Karolina z Bartkiem.

Klaudia z Love Island pod ostrzałem widzów

Na ostatnim przeparowaniu jedną z par zostali Klaudia i Arek. Islanderka już podczas przeparowania wypowiedziała krzywdzące względem chłopaka słowa, ale atmosfera po raz kolejny była niezręczna, gdy uczestniczka odmówiła wspólnej zabawy z Arkiem, psując tym samym atmosferę zabawy w Kalambury.

Widzowie, którzy oglądali niedzielny odcinek Love Island, nie zostawili na Klaudii suchej nitki.

„Myślałam że Weronika jest chamska, ale Klaudia dziś ją przebiła…. Zero kultury, co za baba 🤦🏼‍♀️ szkoda mi Arka.”

„Klaudia paniusia myśli że jest Bóg wie kim i lepsza od innych…. szkoda mi Arka. Nikt nie zasługuje na takie słowa i traktowanie. Karma wraca.”

„Klaudia do domu! Arek zasługuje na spoko nową laske…”

„Weźcie ta Klaudię bo żenadę robi. Jak ona traktuje tego arka.”

Zgadzacie się z widzami? Co sądzicie o zachowaniu Klaudii z Love Island?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej