„Love Never Lies”: Czy Jędrzej i Bruno są razem po programie?

31 stycznia 2023
Przez: : W.M.

Jędrzej i Bruno są jedyną jednopłciową parą w pierwszej edycji Love Never Lies. Ich relacja w programie wystawiona została na wielką próbę. Do tego na jaw wyszła skrywana przez jednego z mężczyzn tajemnica. Czy związek Jędrzeja i Bruna ostatecznie przetrwał i para jest wciąż razem po programie?

Love Never Lies Polska pojawiło się na Netlixie 25 stycznia i w krótkim czasie stało się jedną z najchętniej oglądanych produkcji na platformie.

W programie Love Never Lies poznaliśmy bliżej sześć par – Bernadetę i Dominika, Kasię i Kornela, Idę i Mateusza, Jędrzeja i Bruna, Wiktorię i Jaśka oraz Lilię i Andrzeja. Wszystkie pary poza przeżyciem ogromnej przygody miały także nadzieję wygrać nagrodę główną. W programie czekało ich jednak sporo zawirowań, a wszystko za sprawą wykrywacza kłamstw w technologii EyeDetect, który weryfikował ich prawdomówność. Jeśli podczas odpowiedzi na pytania dotyczące ich związku i partnerów kłamali, z puli 100 tys. złotych znikało 2 tys. złotych. Jeśli byli szczerzy, kwota każdorazowa wzrastała o 2 tys. złotych. W Love Never Lies nie warto jednak kłamać, gdyż nagroda główna trafi do rąk pary, która była najbardziej szczera.

Finałowy odcinek Love Never Lies pojawi się na platformie Netlix już w najbliższą środę 1 lutego.

Czy Bruno i Jędrzej są razem po programie?

Bruno i Jędrzej są jedną z par, którą poznaliśmy w pierwszym sezonie Love Never Lies. Ich związek podobnie jak reszty uczestników został wystawiony na ogromną próbę. Jędrzej niejednokrotnie podkreślał, że chciałby, aby jego partner w końcu się otworzył i więcej mówił o uczuciach i wspólnej przyszłości.

Sytuacja jeszcze bardziej zaogniła się, gdy podczas jednej z ceremonii Bruno przyznał, że dopuścił się zdrady, gdy był w związku z Jędrzejem. Gdy sekret Bruna wyszedł na jaw, mężczyzna nie ukrywał, że bardzo żałuje, iż wcześniej nie był szczery.

„Żałuję, że wielu rzeczy nie wyjaśniłem lub nie opowiedziałem” – wyznał Bruno

Czy związek Bruna i Jędrzeja przetrwał po programie? Widzowie trzymają kciuki za ich relację i mają nadzieję, że mimo nieporozumień, które powstały, para nadal jest razem.

„Muszą! Są cudowni”

„Mam nadzieję że podejmą dobrą decyzję i będą szczęśliwi” – komentują internauci na oficjalnym profilu

źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej