Lubiana prezenterka odeszła z TVN24! Wydała oświadczenie!

15 października 2021
Przez: : J.J

Katarzyna Zdanowicz, po długich dziewięciu latach żegna się ze stacją TVN24. Jakie są tego powody oraz gdzie teraz zobaczymy dziennikarkę? Poznajcie szczegóły!

Kim jest Katarzyna Zdanowicz?

Katarzyna Zdanowicz od lat powtarza, ż swoją pracę traktuje nie jak obowiązek, a jak przyjemność. Swoją przygodę z dziennikarstwem rozpoczęła od współpracy w lokalnych mediach. Następnie zaczęła pojawiać się w bardziej popularnych stacjach telewizyjnych oraz radiowych. Największą popularność zdobyła rozpoczynając współpracę ze stacją TVN24, z którą związana jest do dnia dzisiejszego.

Prywatnie szczęśliwa mama i żona. Wybranek Katarzyny również związany jest z mediami. Dziennikarka ma syna Maksymiliana.

Katarzyna zwraca na siebie uwagę nie tylko przez profesjonalizm w pracy ale dzięki niebanalnej urodzie. Dziennikarka uznawana jest za jedną z najładniejszych kobiet w polskich mediach. Wiele osób zwraca również uwagę na jej podobieństwo do Magdaleny Mołek.

Zobacz także: Więcej informacji na temat Katarzyny Zdanowicz

Zmiany zawodowe

Jak się okazuje, Katarzyna Zdanowicz po dziewięciu latach podjęła decyzję o zakończeniu współpracy ze stacją TVN24. Informacje tę przekazała w rozmowie z portalem Press.

„Zakończyłam pracę w TVN24.” – przyznała.

Zapewne wiele osób zastanawia się, czy decyzja podjęta z rozstaniem ze stacją spowodowana jest innymi planami zawodowymi. W rozmowie z Plejadą Katarzyna zdradziła że nie ma żadnych sprecyzowanych planów, na chwilę obecną chce skupić się na rodzinie i rozwoju osobistym:

„Nie mam jeszcze żadnych sprecyzowanych planów, gdy będę je miała, na pewno szybko zostaniecie państwo o tym poinformowani. To jest czas dla rodziny i ustalenia sobie priorytetów. To też czas na rozwój osobisty, złapanie pewnej równowagi.”

Katarzyna Zdanowicz wydała oświadczenie
Katarzyna Zdanowicz – dziennikarka TVN24

Życzymy dziennikarce powodzenia i samych zawodowych oraz osobistych sukcesów!

Źródło: Instagram Katarzyny Zdanowicz

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej