Luiza Benzouaoua: [wiek, czym się zajmuje, Hotel Paradise, Instagram, chłopak]

19 lutego 2021
Przez: : KS

Luiza Benzouaoua to jedna z uczestniczek, którą już niebawem wszyscy zainteresowani widzowie będą mieli okazję oglądać w trzeciej edycji programu ,,Hotel Paradise’’. Jeśli jesteście ciekawi, co wiadomo na temat tej piękności, serdecznie zapraszamy do lektury artykułu zamieszczonego tuż poniżej!

Luiza Benzouaoua: wiek

Na oficjalnej stronie programu ,,Hotel Paradise’’ możemy dowiedzieć się, że Luiza ma 20 lat. To niewątpliwie jedna z najbardziej interesujących widzów informacja na jej temat. Na co dzień mieszka w Warszawie, lecz w jej żyłach płynie polsko-algierska krew. Egzotyczna uroda na pewno sprawia, że 20-latka skupia na sobie uwagę wielu mężczyzn. Sama mówi o sobie, że jest chyba jedyną osobą na świecie, która mogłaby rozmawiać od rana do nocy. Jeśli nie ma nikogo obok, odzywa się sama do siebie.

Luiza Benzouaoua: czym się zajmuje?

Na co dzień, Laura razem z mamą prowadzi butik z ubraniami dla kobiet plus size. Jednakże, jej prawdziwą pasją jest moda. Co ciekawe, swoich sił próbowała nawet podczas jednej z edycji programu ,,Top Model’’. Stamtąd też mogą kojarzyć ją niektórzy telewidzowie. Dziewczyna ma na swoim koncie już pierwsze sukcesy w modelingu. Mianowicie, chodziła po wybiegach w Mediolanie, Lwowie, Berlinie, a także Polsce. Bierze także udział w równych innych konkursach związanych z modą. W wolnych chwilach natomiast lubi relaksować się w kinie oraz tańczyć.

Luiza Benzouaoua: ,,Hotel Paradise’’

Już 22 lutego swoją premierę będzie miała trzecia edycja programu ,,Hotel Paradise’’, który cieszy się dużą oglądalnością. Podobnie jak w dwóch pierwszych, prowadzącą będzie Klaudia El Dursi. Luiza ma na dzieje, że rajskie okoliczność będą sprzyjały przy poznaniu wymarzonego partnera. Jej ideał koniecznie powinien być wysportowany, wysoki i mieć dobre poczucie humoru. Mimo, że zakochanie nie przychodzi jej szybko, zdecydowanie stawia na długotrwałe relacje,

Luiza Benzouaoua: Instagram

Dziewczyna prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @luiza_benzouaoua.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej