Połącz się z nami

Luiza z „Hotel Paradise” pokazała rodziców! Widzicie podobieństwo?

Luiza z programu Hotel Paradise rodzice

Z życia gwiazd

Luiza z „Hotel Paradise” pokazała rodziców! Widzicie podobieństwo?

Luiza z programu Hotel Paradise opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie z rodzicami. W relacji znalazły się również fotografie sprzed lat, kiedy bohaterka show była małym dzieckiem. Koniecznie zobaczcie!

Hotel Paradise 3

Na początku czerwca zakończyła się 3. edycja show. Hotel Paradise 3, podobnie jak poprzednie jego edycje przyciągnął przed telewizory tysiące Polaków, którzy z zapartym tchem śledzili losy bohaterów. Trzeba przyznać, że emocji i nieprzewidywanych akcji nie brakowało. Przypomnijmy, że w finale znalazły się dwie pary: Bibi i Simon oraz Basia i Krystian, którzy zwyciężyli program. Ich drogi rozeszły się niedługo po powrocie do Polski. Mimo wszystko reality show przyczyniło się do powstania nowych relacji jak i związków. Jedną z par, która w ostatnim czasie potwierdziła swój związek jest Luiza i Maurycy.

„Dużo pytań jest: Czy jesteś z Maurycym, Jak tam z Mauro? Czy jesteście parą? Więc odpowiem już w końcu na to pytanie- odpowiedź brzmi… TAK” – powiedziała w ostatnim czasie Luiza.

Warto dodać, że udział w programie niezwykle przyczynił się do wzrostu popularności ich uczestników. Większość z nich aktywnie wykorzystuje swoje „5 minut”, aby rozwinąć karierę.

Zobacz także: Konflikt Luizy i Krzysztofa
Zobacz także: Luiza ostro o zachowaniu Marcina

Luiza z Hotel Paradise pokazała rodziców

Luiza jest niezwykle aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych, szczególnie Instagramie, za pośrednictwem którego jest w stałym kontakcie ze swoimi fanami. Ponadto publikuje na swoim profilu liczne zdjęcia z profesjonalnych sesji, przeprowadza kampanie reklamowe jak i dzieli się swoim życiem. W ostatnich dniach internauci otrzymali możliwość zadawania pytań bohaterce programu. Kilka osób zapytało o rodziców, a szczególnie o tatę. W odpowiedzi Luiza opublikowała zdjęcia zarówno z rodzicami jak i samym tatą. Zobaczcie sami!

Luiza z rodzicami
Luiza z tatą

Widzicie podobieństwo?

źródło: Instagram Luiza.benzouaoua

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry