Luiza z „Hotel Paradise” sporo schudła. Znamy sekret jej szczupłej sylwetki. To wcale nie jest takie trudne

8 sierpnia 2021
Przez: : W.M.

Uczestniczka trzeciej edycji popularnego reality-show Hotel Paradise zachwyca odmienioną sylwetką. Luiza Benzouaoua sporo schudła. Tylko nam zdradziła sekret, jak udało się jej zrzucić zbędne kilogramy.

View this post on Instagram

A post shared by Lui🤍 (@luiza.benzouaoua)

Hotel Paradise 3

Trzecia edycja reality-show Hotel Paradise dobiegła już końca. Po wielu emocjonujący ch tygodniach poznaliśmy zwycięzców programu emitowanego na antenie TVN7. Parą, która wygrała program, byli Basia Pędlowska oraz Krystian Ferretti, jednak jak się okazało, po zakończeniu emisji odcinków ich uczucie nie przetrwało i obydwoje układają swoje życie z innymi partnerami.

Jedną z uczestniczek trzeciej edycji Hotel Paradise była Luiza Benzouaoua. Trudno nie zgodzić się ze stwierdzeniem wielu widzów śledzących odcinki reality-show, że była za jedną z najbarwniejszych mieszkanek rajskiego hotelu. Mimo młodego wieku, gdyż warto zaznaczyć, że Lui była jedną z najmłodszych uczestniczek trzeciego sezonu Hotel Paradise, często wykazywała się sporą dojrzałością i kierowała przemyślaną strategią. Chociaż Benzouaoua nie ukrywała, w programie chciałaby poznać mężczyznę, z którym stworzy udany związek, tak się nie stało. Dopiero po zakończeniu emisji odcinków Hotel Paradise okazało się, że 20-latka zaczęła spotykać się z Maurycym, z którym w programie połączyła ją silna więź. Ostatnio jednak Lui przyznała, że ich związek nie przetrwał, lecz pozostają przyjaciółmi.

Luiza Benzouaoua sporo schudła

Mimo iż emisja odcinków Hotel Paradise 3 dobiegła już końca, wielu fanów programu wciąż śledzi losy uczestników, w tym także Luizy. Internauci za pośrednictwem mediów społecznościowych widzą, co dzieje się u swoich ulubieńców. 

Zobacz także: Luiza i Bibi po programie. Jak wygląda ich relacja?

Również Lui bardzo aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie i warto zaznaczyć, że zgromadziła na nim bardzo pokaźne grono obserwatorów (już ponad 242 tys.). Właśnie na swoim profilu Luiza często pokazuje swoim followersom zdjęcia i nagrywa relacje. Ostatnio 20-latka coraz częściej chwali się swoją odmienioną sylwetką. Chociaż w rajskim hotelu Luiza prezentowała widzom zgrabną figurą, po powrocie do Polski postanowiła zrzucić kilka zbędnych kilogramów. Postanowiliśmy zapytać byłą uczestniczkę reality-show Hotel Paradise, jak udało się jej osiągnąć wymarzoną sylwetkę. Okazuje się, że nie katorżnicze treningi, a głównie zdrowy styl odżywiania i specjalne zabiegi sprawiły, że Luiza sporo schudła.

„Staram się zdrowo odżywiać, odstawiłam słodkie napoje i ograniczyłam słodycze, ale przede wszystkim korzystam z zabiegu endermologii w jednym z warszawskich gabinetów kosmetycznych.”

W rozmowie z Obcas.pl Luiza przyznała, że wcale nie liczy kalorii, które spożywa w ciągu dnia, a pomocne są dla niej również suplementy.

„Nie liczę kalorii, ale przyjmuje suplementy, które pozwalają mi przyspieszyć metabolizm i zmniejszają apetyt.”

Skorzystacie z rad Luizy?

źródło: Instagram Luiza Benzouaoua

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz