Luiza z „Hotelu Paradise 8” trafiła do szpitala: „od kilku dni jeżdżę po SOR-ach, ledwo się ruszając”!

29 maja 2024
Przez: : M.J

Luiza Krefft to jedna z byłych uczestniczek najnowszej edycji “Hotelu Paradise 8”. Po przygodzie w Rajskim Hotelu Luiza została bardzo aktywna w swoich social mediach, gdzie dzieli się z internautami namiastką swojego życia. Jej ostatni wpis bardzo zaniepokoił fanów…

Ósma edycja programu za nami. Przez cały sezon emocje trzymały widzów, a wielki finał okazał się ogromnym zaskoczeniem. Na Ścieżce Lojalności znaleźli się Agnieszka i Jędrek. Ku zaskoczeniu, Aga zdecydowała się na rzut Złotą Kulą. Jak przyznała po emisji reality-show zrobiła to, by podkręcić atmosferę i podzieli się wygraną ze swoim hotelowym partnerem.

Zobacz także: “Hotel Paradise 8”: Widzowie MIAŻDŻĄ Agnieszkę! Uczestniczce grożono śmiercią…

Luiza z Hotelu Paraidse 8

Jedną z uczestniczek była Luiza Krefft. Luiza od razu zyskała sympatię widzów, którzy uważali ją za ciepłą i barwną osobowość. W programie nie miała łatwego życia. Luiza związała się z Bartkiem, jednak ich relacja była bardzo napięta, a między uczestnikami non stop dochodziło do spięć. Ostatecznie Bartek wybrał inną z uczestniczek, a Luiza zdecydowała się opuścić program, patrząc przede wszystkim na swoje zdrowie psychiczne i dobre samopoczucie.

“Moje ostatnie rajskie rozdanie w tym programie. Jestem z siebie dumna, poznałam w tym programie swoją siłę – bo czasem pojawia się ona w momencie, w którym odważasz się na zamknięcie pewnego rozdziału. Ja czuję, że wygrałam. Większy opis przypięłam do stories na swoim profilu, gdzie wyjaśniam przebieg ostatniego dnia w Hotelu Paradise.
Mam nadzieję, że moja wyboista droga w programie dotrze do osób, które są w toksycznych relacjach i też wybiorą siebie.
Dziewczyny, szanujmy się!🫶🏼❤️”
– pisała na swoich social mediach po odejściu z programu.

Luiza z Hotelu Paradise 8 trafiła do szpitala

Luiza po przygodzie w Rajskim Hotelu przeniosła swoje życie do social mediów, gdzie pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi fanami. Warto zwrócić uwagę na ilość fanów uczestniczki reality-show. Instagramowy profil Luizy zgromadził już 73 tysiące obserwujących osób!

Na profilu Luizy znajdziemy przeróżne treści. Uczestniczka “Hotelu Paradise” dzieli się zdjęciami z Wietnamu, zwykłą codziennością, chętnie odpowiada na pytania internautów oraz porusza inne tematy.

Jedna z ostatnich relacji mogła zaskoczyć widzów. Jak się okazało, ostatnia nieobecność Luizy w social mediach spowodowana była problemami zdrowotnymi. Początkowo lekarze odsyłali ją z przysłowiowym kwitkiem, jednak w końcu zdiagnozowano u niej zapalenie prawej nerki i podejrzenie urosepsy:

“Mam problemy ze zdrowiem, od kilku dni jeżdżę po SOR-ach, ledwo się ruszając i z gorączką, ale wiadomo, jak z polskimi szpitalami bywa, że odsyłają cię z kwitkiem i wpisują, że stan dobry. Wczoraj spałam cały dzień i noc. Jak tylko ustabilizuję zdrowie, to będzie mnie tu więcej.”

Po czym dodała:

“Update odnośnie zdrowia: Rozwinęło się u mnie zapalenie prawej nerki, leżę w szpitalu bo muszę przyjmować antybiotyki dożylnie miałam też podejrzenie urosepsy, która właśnie jest wynikiem nieleczenia takich rzeczy, Leczyłabym to wcześniej ale lekarze stwierdzili zapalenie wyrostka etc. Odpowiadam bo widziałam że dużo z Was się przejęło i do mnie pisało, a że nie jestem w stanie na to wszystko odpisać, to zostawiam dla informacji. Chyba mam po prostu słabe zdrowie, bo w Wietnamie spotkało mnie coś podobnego. W każdym razie jestem pod opieką lekarzy, tydzień minie i powinnam wrócić do zdrowia. Dziękuję za troskę.”

Luiza Hotel Paradise 8
Luiza z Hotelu Paradise 8 na temat stanu swojego zdrowia

Życzymy Luizie dużo zdrowia i szybkiego powrotu do pełnej sprawności.

Źródło: Instagram Luziy Krefft

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej