Połącz się z nami

Łukasz ,,Kanapowcy’’: [wiek, czym się zajmuje, waga, Instagram]

Opisy gwiazd

Łukasz ,,Kanapowcy’’: [wiek, czym się zajmuje, waga, Instagram]

Łukasz to kolejny uczestnik, który zdecydował się na udział w programie ,,Kanapowycy’’, który cieszy się dużą sympatią wśród widzów stacji TTV. Jego pierwszy sezon udowodnił, że jeśli ochotnicy w nim występujący naprawdę pragną zmiany, mogą zmienić swoje życie na lepsze. Jesteście ciekawi, co wiadomo o jednym z bohaterów drugiej edycji?

Łukasz ,,Kanapowcy’’: wiek

Z krótkiego informatora na temat nowych uczestników ,,Kanapowcy’’, dowiemy się, że Łukasz ma 33 lata. Tym razem, wszyscy ze śmiałków pochodzą z Podhala, on konkretnie mieszka i pracuje na co dzień w Nowym Targu. Wygląda na naprawdę sympatycznego mężczyznę, który chce pozbyć się zbędnych kilogramów i zawalczyć zarówno o lepszą formę, ale przede wszystkim zdrowie. Niewątpliwie, jest świadomy, że w programie czeka go dużo wyrzeczeń i masa pracy oraz samozaparcia.

Łukasz ,,Kanapowcy’’: czym się zajmuje?

Okazuje się, że branża w jakiej aktualnie pracuje uczestnik ,,Kanapowców’’ prowokuje go do niezdrowych, nieregularnych posiłków w trakcie dnia. Mianowicie, Łukasz jest taksówkarzem, który często i chętnie sięga po kaloryczne przekąski ze stacji benzynowych. Tłumaczy to łatwym dostępem do posiłków tego typu. Oprócz tego, twierdzi, że jest smakoszem. Jego największe marzenie kulinarne jest dość nietypowe, otóż marzy o tym, aby móc kiedyś spróbować mięsa z aligatora i małpy.

Łukasz ,,Kanapowcy’’

Pierwszy sezon ,,Kanapowców’’ stał się prawdziwym hitem stacji TTV. Zmagania uczestników z nadmiernymi kilogramami śledziło liczne grono telewidzów. Mimo, że nie wszystkim udało się osiągnąć planowany sukces, już 10 października następni śmiałkowie, a wśród nich Łukasz, podejmą wyzwanie dbających o ich wagę trenerów. Na chwilę obecną, mężczyzna waży ponad 102 kilo. O tym, ile uda mu się zrzucić podczas metamorfozy i czy zdobędzie się na tak silną wolę, aby nie ulec pokusom, przekonamy się już niebawem!

Łukasz ,,Kanapowcy’’: Instagram

Jego zdjęcia możemy znaleźć na Instagramie na oficjalnym profilu programu ,,Kanapowcy’’. Jego nazwa to @kanapowcy_ttv_official.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry