Łukasz Lupa: [wiek, Fame MMA, Ex na plaży, Instagram]

5 września 2020
Przez: : KS

Łukasz Lupa jest jednym z zawodników Fame MMA, który zmierzy się na najnowszej gali. Mimo, że planowo miał walczyć z kimś innym, ostatecznie zawalczy z Marcinem Mielonidasem Makowskim. Okazuje się, że Lupa jakiś czas temu wziął udział w programie MTV. Jeśli jesteście ciekawi, co wiadomo na jego temat, zapraszamy do lektury artykułu poniżej!

Łukasz Lupa: wiek

W sieci możemy dotrzeć do informacji, że Łukasz ma 27 lat, a pochodzi z Wadowic. W telewizji dał się poznać jako wielbiciel sportu i mocnych emocji. Podkreśla, że z odpowiednią motywacją jest w stanie pokonać wiele barier, a także zaskoczyć nie tylko widzów, ale również siebie. Na przestrzeni lat ciężko pracował nad sylwetką i formą, którą publicznie sprawdzi już niebawem.

Łukasz Lupa Prime MMA
Lupa vs Tybori

Zobacz także: Co wiemy Oliwi Sadkowskiej, która zawalczy na Prime MMA?

Łukasz Lupa: kariera

Lupa ma na swoim koncie już dwa występy podczas gali Fame MMA. Jego debiut miał miejsce na pierwszej z organizowanych gali. Wtedy też okazał się być bezkonkurencyjny i już w pierwszej rundzie znokautował Pawła Wilczaka. Już cztery miesiące później, miejsce miała jego druga walka. Jednakże, tym razem Kamil Stępiński okazał się być od niego lepszy. Mimo to, walka cieszyła się dużym uznaniem wśród widzów.

Już 5 września Lupa zmierzył się w klatce z popularnym Mielonidasem. Wszystko dlatego, że Don Kasjo, z któremu rzucił wyzwanie, doznał kontuzji, co spowodowało, że nie będzie mógł zawalczyć. Co ciekawe, z Makowskim zmierzył się już podczas innych dość kontrowersyjnych zawodów. Mianowicie, pokonał go w walce na ,,liście’’.

Lupa zawalczył również podczas pierwszej gali Prime MMA. Tam w oktagonie spotkał się z Pawłem Tyburskim.

Łukasz wziął również udział w jednym z sezonów programu Ex na plaży, który cieszył się dużym zainteresowaniem wśród widzów. Do willi wszedł jako były partner Joli Mróz znanej z Warsaw Shore.

Łukasz Lupa: Instagram

Jego profil na Instagramie znajdziemy pod nazwą @lupa_k.o. Na chwilę obecną obserwuje go ponad 36 tysięcy użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz