Łukasz „Mandzio” Samoń: [wiek, Youtube, Fame MMA, dziewczyna, Instagram]

22 stycznia 2023
Przez: : M.J

Łukasz Samoń szerzej znany jest pod pseudonimem Mandzio. Youtuber już niedługo skrzyżuje rękawice w okatognie podczas gali Fame MMA 17. Sprawdźmy dokładniej, jak wygląda jego życie prywatne i zawodowe!

Łukasz „Mandzio” Samoń: wiek

Łukasz przyszedł na świat w 1996 roku, co oznacza, że w 2023 roku skończy 27 lat. Pochodzi z Lublina, a aktualnie mieszka w Warszawie. Na swoim koncie ma ogromną metamorfozę pod względem wyglądu. Łukasz zrzucił zbędne kilogramy, które stanowiły jego kompleks. Dziś waży poniżej 100 kg, a najwięcej jego waga wskazywała 146 kg!

Łukasz „Mandzio” Samoń: Youtube

Łukasz Samoń od lat prężnie działa w Internecie. Początkowo grał w Minecrafta. Dziś prowadzi kanał, na którym publikuje wywiady z różnymi influencerami bądź gra w gry komputerowe.

Łukasz „Mandzio” Samoń: Fame MMA

Łukasz zawalczy w oktagonie podczas 17 edycji Fame MMA. Jego przeciwnikiem będzie równie znany Youtuber – Karolek. Młodzi mężczyźni nie darzą się zbyt dużą sympatią, a od pewnego czasu są ze sobą skłóceni.

ZOBACZ TAKŻE: Fame MMA 17: Poirytowany Fabijański nie wytrzymał na konferencji! Padło pytanie o Rafalalę!

Youtuber Mandzio
Łukasz Samoń

Łukasz „Mandzio” Samoń: dziewczyna

W maju ubiegłego roku Łukasz poinformował swoich fanów o rozstaniu z Fakisio – Anią Terlikowską. Była to wielka, nastoletnia miłość Youtubera. Obecnie jest singlem.

Łukasz „Mandzio” Samoń: Instagram

Łukasz prowadzi swój profil na portalu Instagram. Znajdziecie go pod nazwą @xmandzio. Profil Youtubera śledzi spora ilość internautów. Obecnie jest to 370 tysięcy, a liczba ta ciągle rośnie!

Źródło: Instagram Łukasza Samonia

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej