Łukasz Płoszajski: [wiek, żona, Pierwsza miłość, Instagram]

7 kwietnia 2020
Przez: : KS

Łukasz Płoszajski to aktor, który sympatię telewidzów zdobył głównie poprzez grę w serialu Pierwsza miłość. Występuje tam już od wielu lat. Fani interesują się nie tylko jego karierą, ale również życiem prywatnym. Co o nim wiadomo?

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Łukasz Płoszajski (@lukaszploszajski)

Łukasz Płoszajski: wiek

Mężczyzna pochodzi z Łodzi. Urodził się 27 kwietnia 1978 roku, a więc świetował już swoje 43. urodziny. Jest absolwentem Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. Co ciekawe, zajmuje się także mentalizmem. O takiej tematyce prowadził autorski program na Youtubue. Opowiada tam, jak wyglądają zdolności kierowania ludzkim umysłem.

Łukasz Płoszajski: Pierwsza miłość

Karierę zaczynał od występów w na deskach teatrów. Między innymi występował w Radomiu oraz Wrocławiu. Jego przygoda z telewizją zaczęła się od programu Magazyn Kryminalny 997. Oprócz tego, telewidzowie mogli oglądać go w Fali zbrodni i Kryminalnych. Natomiast od 2004 roku wciela się w postać Artura Kulczyckiego w serialu Pierwsza miłość, który jest jednym z najpopularniejszych na antenie Polsatu. Ponadto, był prowadzącym w stacji ESKA TV. Mężczyzna wziął także udział w programie Jak oni śpiewają, gdzie zajął siódme miejsce.

Zobacz także: Kim jest Aleksandra Zienkiewicz?

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony prze (@lukaszploszajski)

Łukasz Płoszajski: żona

Mimo dużej sympatii ze strony telewidzów, aktor dba o prywatność w swoim życiu i rzadko dzieli się nim z postronnymi osobami. Wiadomo jednak, że jego żoną jest Emilia Oleksiak, z którą wziął ślub w 2008 roku.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez  (@lukaszploszajski)

Niedawno, na swoim koncie na Instagramie mężczyzna pochwalił się zdjęciem z synkiem. Mikołaj – bo tak ma na imię, ma już 9 lat. Internauci zgodnie okrzyknęli go mniejszą kopią taty. Jest naprawdę uroczy, a na ich wspólnej fotografii obaj uśmiechają się od ucha do ucha.

Łukasz Płoszajski: Instagram

Jego profil na Instagramie znajdziemy pod nazwą @lukaszploszajski. Płoszajski na chwilę obecną może pochwalić się ponad 96 tys. obserwatorów.

źródło: Instagram Łukasza Płoszajskiego

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz