Połącz się z nami

Łukasz Szumowski zakażony koronawirusem!

News

Łukasz Szumowski zakażony koronawirusem!

Jeden z portali donosi, że nasz były minister zdrowia Łukasz Szumowski jest zakażony koronawirusem. Jak pamiętamy, jakiś czas temu przebywał on na urlopie w Hiszpanii. Co więcej pozytywne wyniki testów miało otrzymać również kilku członków z jego rodziny! Poznajcie więcej szczegółów! Łukasz Szumowski zakażony koronawirusem!

Jak ustalił portla Onet.pl, były minister zdrowia otrzymał pozytywny wynik testów. Jak pamiętamy jakiś czas temu po rezygnacji ze stanowiska ministra zdrowia Szumowski udał się na urlop do gorącej Hiszpanii. Wówczas niemal wszystkie media w kraju huczały na ten temat, a zdjęcia z urlopu Łukasza Szumowskiego obiegły sieć. Największe kontrowersje wzbudzało to, że jak wiadomo, Hiszpania jest jednym z krajów, który najbardziej odczuł skutki pandemii koronawirusa.

Łukasz Szumowski w jednym z wywiadów podkreślił, że podczas urlopu spędzał czas wyłącznie ma morzu, żeglując i tylko raz zszedł na ląd w miejscu, gdzie nie został wykryty ani jeden przypadek zakażenia. Niemniej jednak, jak również donosi powyższy portal, to nie podczas wakacji w Hiszpanii doszło do zakażenia, ale w Polsce. Dowodem na to mają być testy, które wykonał były minister zdrowia po powrocie z urlopu i które wówczas pokazały wynik negatywny.

Łukasz Szumowski zakażony koronawirusem!

Jak również donosi portal, wśród zakażonych są bliscy Łukasza Szumowskiego. Jak na tę chwilę nic więcej nie wiadomo na temat stanu zdrowia byłego ministra i jego najbliższych. W jednym z wywiadów Szumowski zaznaczył, że mieszka wraz ze swoimi rodzicami, których próbuje separować:

„Próbuję ich separować, ale to się do końca nie da. Mieszkamy razem. A pytanie, co zrobić, jeżeli to będzie trwało rok… To jest przerażająca wizja. Ale trzeba się nad tym zastanawiać już dziś. Być może my to przechorujemy i będziemy mieli odporność, wtedy już łatwiej będzie się spotykać„- powiedział polityk w rozmowie z Krzysztofem Skórzyńskim.

Koronawirus Polska:

Jak na ten moment w naszym kraju przybyło 1306 osób zakażonych koronawirusem, 15 osób zmarło, a 516 wyzdrowiało.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry