Połącz się z nami

Luksusowa łazienka Blanki Lipińskiej robi wrażenie – internauci zachwyceni przestronnymi wnętrzami!

Blanka Lipińska

Z życia gwiazd

Luksusowa łazienka Blanki Lipińskiej robi wrażenie – internauci zachwyceni przestronnymi wnętrzami!

Łazienka Blanki Lipińskiej to prawdziwy luksus! Projektantka wnętrz, z którą współpracuje pisarka pokazała stworzone projekty. Internauci oniemieli z zachwytu.

Życie prywatne i zawodowe

Blanka Lipińska to jedna z czołowych gwiazd polskiego show-biznesu. Pisarka skradła serca czytelników wydając erotyczną trylogię, w której skład wchodzą: 365 dni, Ten dzień i Kolejne 365 dni. Książki w ekspresowym tempie stały się bestsellerami. Co więcej, przetłumaczono je na wiele języków, dzięki czemu Blanka zyskuje sławę na całym świecie. Ponadto historia ujęta w 365 dni doczekała się swojej ekranizacji. Wkrótce możemy spodziewać się także filmu związanego z drugą częścią powieści.

Pisarka świetnie wykorzystuje swoją popularność, dzięki czemu grono jej wiernych fanów stale rośnie. Blanka aktywnie działa także w mediach społecznościowych, szczególnie na Instagramie, za pośrednictwem którego jest w stałym kontakcie ze swoimi fanami. Na profilu znajdziemy mnóstwo relacji z podróży oraz posty związane z życiem zawodowym. Warto zauważyć, że Instagram Blanki obserwuje prawie 800 tys. osób, co jest niezwykle imponującym wynikiem.

Zobacz także: Blanka Lipińska zdradziła swój sposób na idealną cerę

Luksusowa łazienka Blanki Lipińskiej

Pisarka regularnie dzieli się ze swoimi widzami życiem prywatnym. Zaledwie kilka tygodni temu Blanka poinformowała, że rezygnuje z wynajmowania apartamentów i postanowiła kupić swoją pierwszą nieruchomość. Obecnie trwają prace związane z wystrojem poszczególnych pomieszczeń. Lipińska współpracuje z projektantką Aleksandrą Ziarek, która już wcześniej była zaangażowana w wystrój wynajmowanego przez Blankę mieszkania.

Jeśli chodzi o pierwszą łazienką, znajdującą się przy sypialni, pisarka chciała, aby była przestronna, posiadała ogromne lustro przy umywalce, prysznic i wolnostojącą wanną. Jej wizualizację opublikowała na swoim profilu Aleksandra:

Projekt łazienki Blanki Lipińskiej
Łazienka Blanki Lipińskiej

W apartamencie Blanki będzie również druga łazienka, przeznaczona dla gości.

„Tak będzie wyglądać łazienka gościnna w nowym apartamencie @blanka_lipinska. Zależało nam by zagrać kontrastem, formą, światłem i różnorodnością materiałów tworząc spójną i nowoczesną przestrzeń” – napisała Aleksandra.

Łazienka dla gości
Wnętrze łazienki dla gości

Pod postami nie zabrakło komentarzy internautów, którzy zachwycili się luksusowymi wnętrzami. Sporo jednak osób zwróciło uwagę, że łazienka Blanki Lipińskiej jest mało praktyczna.

„Piekna ale nie praktyczna niestety . A gdzie położyć mydlo do rak ?”

„Bardzo ładna😍 Ale goście na to wygląda, że będą trzymać kosmetyczkę na ziemi 🙈”

„Jest przepiękna!!! Totalnie mój klimat!!” – czytamy w komentarzach.

A jak Wam podobają się łazienki Blanki Lipińskiej?

źródło: Instagram Olaziareq, Blanka_lipinska

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry