Połącz się z nami

Luksusowy apartament Klaudii Halejcio zwala z nóg! Widok z okien zapiera dech w piersiach! [ZDJĘCIA]

Klaudia Halejcio

Z życia gwiazd

Luksusowy apartament Klaudii Halejcio zwala z nóg! Widok z okien zapiera dech w piersiach! [ZDJĘCIA]

Klaudia Halejcio od dłuższego czasu publikuje zdjęcia w przepięknym i luksusowym apartamencie. Dziś pochwaliła się sesją ciążową a za tło robi jej panorama stolicy. Musicie to zobaczyć – bo takiego widoku pozazdrości jej każdy z Was! Luksusowy apartament Klaudii Halejcio zwala z nóg!

Klaudia Halejcio dołączyła do grona przyszłych mam. Wraz ze swoim partnerem spodziewa się dziecka. Aktorka ogłosiła to niedawno na swoim Instagramie, gdzie opublikowała przepiękną i profesjonalną sesję zdjęciową. We wpisie przyznała, że bardzo długo czekała aż podzieli się ze światem tą szczęśliwą nowiną. O tym przeczytacie tutaj: Klaudia Halejcio zostanie mamą! Aktorka z partnerem nie kryją swojego szczęścia! [ZDJĘCIA]

Klaudia, od tego czasu chętnie nadrabia dodawanie ciążowych ujęć na swoim Instagramie. Jej obserwatorzy są świadkami licznych fotografii, na których przyszła mama dumnie eksponuje ciążowe krągłości. Oprócz wspomnianych już zdjęć Klaudia dzieli się również innymi fotografiami.

Ostatnimi czasy szczególną uwagę zwraca wnętrze apartamentowca, w którym Klaudia wykonuje liczne zdjęcia, a następnie zamieszcza na swoim profilu. Prawdopodobnie aktorka przeprowadziła się do swojego partnera. Mieszkanie położone jest w centrum stolicy. Posiada wiele przeszkleń, przez które widać panoramę Warszawy, a która robi ogromne wrażenie. Na profilu Klaudii znajdziecie ujęcia z salonu czy kuchni.

Luksusowy apartament Klaudii Halejcio zwala z nóg!

Dziś Klaudia udostępniła zdjęcia z ciążowej sesji. Dodatkowo przyznała, że choć powinna znać już płeć dziecka, układa się ono w taki sposób do badań, że nie jest to możliwe do odczytania. Klaudia pozuje na tle Warszawy, z wielkim pluszanym misiem.

„Chłopiec, czy dziewczynka? 🤰🏻🥰Właściwie już na tym etapie dzięki USG dość łatwo stwierdzić płeć dziecka, ale bywa i tak, jak u nas, że maluch za każdym razem przy badaniu „ukrywa” swe wdzięki. 😅🙈 Aaaa…. nie mogę się doczekać kiedy nam się pokaże 😍 Jak myślicie co będzie? 👩‍👧‍👦 Ponoć jest wiele sposobów by poznać płeć dziecka, przynajmniej tak mówią rodzice 🙈 Chociaż nie wiem czy wierzyć w przesądy 😂🤰🏻🙌🏼(…)”

Źródło zdjęć: https://www.instagram.com/p/CLm3mtZFpe3/

Jak podoba się Wam luksusowy apartament, w którym mieszka Klaudia Halejcio? Naszym zdaniem widok z okien jest godny pozazdroszczenia!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry