„M jak miłość”: Iza spędzi noc z Michałem? Co wydarzy się na służbowym wyjeździe?

2 lutego 2021
Przez: : K.M.

„M jak miłość”: Iza spędzi noc z Michałem? Co wydarzy się na służbowym wyjeździe? Czy podczas służbowego wyjazdu do Krakowa kochająca żona zdecyduje się na zdradę swojego ukochanego Marcina? To wszystko możemy zobaczyć w najnowszym odcinku kultowego serialu!

„M jak miłość”: Iza i Michał

W kolejnym odcinku hitowego serialu jedna z głównych bohaterek — Iza Chodakowska oraz Michał Ostrowski i Jan Bosacki wyjeżdżają w podróż służbową do Krakowa promować najnowszą książkę. Bosacki planuje poprzysiąc sobie zemstę na Chodakowskim, za to, że dostarczył żonie dowody zdrady. Kierował się przy tym słowami:

„Zniszczyłeś moje małżeństwo, to ja zniszczę twoje!”

„M jak miłość”: Iza spędzi noc z Michałem?

W hotelu, w którym się zatrzymali, Bosacki włamuje się do pokoju Izy, żeby zainstalować w nim kamery. Podczas wspólnego świętowania sukcesu Chodakowska i Ostrowski nie spodziewali się złych zamiarów Janka. Ich wspólny znajomy dosypuje do ich kieliszków NARKOTYKI! Kiedy zaczyna działać substancja odurzająca, para popada w wielkie tarapaty. Gdy Iza i Michał poczują się źle, postanawiają wrócić do swoich hotelowych pokoi.

„Przesadziłem z tym świętowaniem, chociaż wcale tak dużo nie wypiłem… To, co? Odprowadzę cię do pokoju…” – powiedział Ostrowski.

Wtedy Bosacki rozpoczyna swój chytry plan zemsty, co doprowadzi do poważnych konsekwencji. Jednak nie przypuszcza, że jego poczynania widzi mężczyzna z baru.

Przekraczając próg hotelowego pokoju Izy, oboje padają nieprzytomni na łóżko. Jan Bosacki w tym samym czasie udaje się do swojego pokoju, aby realizować dalszą część swojej okrutnej intrygi. Mężczyzna filmuje przyjaciół będących razem w łóżku, ale bez ubrań… To będzie słodka zemsta Jana na małżeństwie Izy i Marcina Chodakowskich.

Co tak naprawdę wydarzyło się w Krakowie? Czy doszło do zdrady? Całe zdarzenie możemy oglądnąć w 1565 odcinku kultowego serialu „M jak miłość” we wtorek 9 lutego o godzinie 20:55 na stacji TVP2.

Czy wy również nie możecie doczekać się najnowszego odcinka serialu? Musicie go oglądać!

TUTAJ możecie zobaczyć serialowy ślub Izy i Marcina.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz