Połącz się z nami

„M jak Miłość”: Odchodzi kolejna bohaterka! To przez problemy zdrowotne!

Gwiazda odchodzi z M jak miłość

Rozrywka

„M jak Miłość”: Odchodzi kolejna bohaterka! To przez problemy zdrowotne!

Bohaterka M jak Miłość żegna się z serialem! To z pewnością smutna wiadomość dla fanów serialu, gdyż to już kolejna osoba, która odchodzi z uwielbianego przez widzów serialu!

Bohaterka M jak Miłość żegna się z serialem

Ostatni czas nie jest łaskawy dla fanów M jak Miłość. To już kolejna gwiazda, która rezygnuje z roli w uwielbianym przez widzów serialu. Przypomnijmy, że w ostatnim czasie z serialu odeszły główne postacie m.in Kacper Kuszewski grający Marka Mostowiaka oraz kilka miesięcy temu również Krystian Domagała (Mayeusz, syn Marka), który z Emką związany był niemalże od urodzenia. W czerwcu o swojej rezygnacji z serialu poinformował Paweł Deląg, który wcielał się w postać Michała Ostrowskiego.

Julia Wróblewska odchodzi z serialu

Teraz do mediów trafiła informacja o kolejnym odejściu z M jak Miłość. Podczas wywiadu z jastrzabpost, Julia Wróblewska wyznała, że serialowa Zosia niebawem zniknie z serialu. Jednak wiele wskazuje na to, że nieobecność Julki na planie Emki będzie tymczasowa. Jej zniknięcie bowiem podyktowane jest problemami zdrowotnymi. Przypomnijmy, że aktorka jakiś czas temu wyznała, że zmaga się z problemami zdrowotnymi. Najpierw zdradziła, że zmaga się z zaburzeniami osobowości, a w tym roku na swoim Instagramie wyjawiła, że ma torbiele na jajnikach.

Zobacz także: Koniec wątku Lisieckich! Andrzejek i Marzenka odchodzą z serialu!

Problemy zdrowotne Julii Wróblewskiej
Julia Wróblewska na Instagramie

Aktorka uznała, że musi zadbać o swoje zdrowie, dlatego na jakiś czas musi zrezygnować z pracy na planie M jak Miłość. Julkę czeka operacja usunięcia torbieli zatem serialowa Zosia nie pojawi się przez jakiś czas na ekranie Emki.

„Niedługo być może podejmę ważną decyzję, o której powiem niedługo. Więc póki co się jeszcze wstrzymam, ale nie chcę nic mówić, dopóki nie będzie to pewne. Chodzi o kontynuację leczenia, ale w inny sposób. Być może na jakiś czas będę musiała się wyciszyć, ale to zobaczymy. Bardzo możliwe, że zniknę z M jak Miłość”  – wyznała Wróblewska w rozmowie z jastrzabpost.

Wróblewska zapewniła, że produkcja serialu o wszystkim wie i liczy się z tym, że aktorka przez jakiś czas nie wcieli się w rolę przybranej córki Asi Chodakowskiej.

„Produkcja już o tym wie. Wszystko będzie spójne i wszystko zostanie dobrze poprowadzone”

Zobacz także: Pogrążona w smutku Wróblewska żegna przyjaciela

Będziecie tęsknić za postacią Zosi?

Źródło: jastrzabpost, Instagram Julii Wróblewskiej, Instagram M jak Miłość

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Rozrywka

Do góry