„M jak Miłość” Po 16 latach z serialem żegna się kolejna aktorka!

6 listopada 2020
Przez: : W.M.

Marcjanna Lelek, która przez lata wcielała się w postać serialowej Natalki, postanowiła pożegnać się z produkcją „M jak miłość”.

Dlaczego jedna z największych gwiazd dwójkowego serialu zrezygnowała z dalszego udziału w popularnej eMce?

Serial „M jak Miłość” od 20 lat gości na ekranach telewizyjnej dwójki. Perypetie Mostowiaków i ich bliskich przyciągają przed telewizory wielu zaciekawionych widzów.

Marcjanna Lelek od lat występuje w serialu „M jak Miłość”. 26-latka wciela się w postać Natalii, córki Marka i Hanki Mostowiaków. Przez kilkanaście lat widzowie oglądać mogli, jak na ich oczach z małej dziewczynki staje się dorosłą kobietą. W ostatnim czasie postać Natalii musiała zmagać się z wieloma przeciwnościami losu. Adoptowana córka Mostowiaków walczyła między innymi z siostrą o uczucie Franka. Gdy wszystko wydawało się już układać, na ich drodze pojawiła się dawna miłość mężczyzny Justyna (Olga Kalicka). Zakochani wyjechali do Australii i na jakiś czas wątek ten został wyciszony. Po czasie Natalka wróciła do Grabiny, gdyż odkryła, że mąż ją zdradza.

„M jak Miłość” Po 16 latach z serialem żegna się kolejna aktorka!

Chociaż wielu widzów ucieszyło się na powrót Marcjanny Lelek i granej przez nią Natalki do serialu „M jak Miłość” już wkrótce 26-latka ponownie zniknie z planu. Jak informuje „Świat seriali”, aktorka odchodzi z uwielbianej produkcji, aby skupić się na edukacji. Już w październiku Marcjanna zaczyna studia na kierunku reżyseria.

„Chcę i muszę skupić się na studiach. W chwili, gdy dostałam propozycję powrotu do serialu, jeszcze nie było wiadomo, jak potoczą się moje prywatne sprawy. Od razu uprzedziłam naszą panią kierownik produkcji Teresę Ryłko-Szymańską, że w październiku być może rozpocznę studia.”

Jak zatem potoczą się losy granej przez Marcjannę bohaterki? Po odkryciu, że Franek zdradza ją z Justyną, Natalia potrzebowała czasu, aby wszystko przemyśleć. Córka Mostowiaków zastanawiała się, jaką decyzję podjąć. Jak zdradziła Lelek, ostatecznie Natalia kierując się dobrem córeczki, postanowi powrócić do Australii.

Będziecie tęsknić za serialową Natalką?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej